Відкрита заява громадських діячів Волинської області

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Відкрита заява громадських діячів Волинської області.

Наталя Камишникова

#1 петиція волинян

2014-01-22 12:48

Ще треба додати щодо вбивства протестувальників.

Автор цієї петиції

#2 Re: петиція волинян

2014-01-22 21:12

#1: Наталя Камишникова - петиція волинян

треба пані Наталю, просто ми це писали ще у понеділок


Гість

#3 Як відновити справедливість в Україні!

2014-01-27 13:12

Виходом із глибокої суспільної кризи може бути лише відставка Уряду, а отже і Захарченка, скасування диктаторських законів виведення Беркуту і тітушок, їх невідворотна юридична (у т.ч. кримінальна) відповідальність, а також визначена дата позачергових виборів президента та ВР рішенням самої ВР, а також визначення реального правового чи політико-правового механізму повернення до парламентсько-президентської форми правління, яка вже допомагала вийти з подібної кризи у 2004 році.
Якщо всі ці рішення будуть прийняті 28.011.2014, то це може миттєво розрядити обстановку в країні, вивівши її з глибокої політичної кризи.
До речі, чомусь на переговорах не згадують про Тимошенко (з гаслами про звільнення якої вся трійця йшла на вибори), певно думають про вибори ПУ. Згадав лише Яценюк на Майдані.
Якщо ж Яценюка призначать у вівторок прем"єром при президенті Януковичу, без визначення дати позачергових виборів та прийняття інших згаданих рішень (чи оголошення про початок консультацій на цю тему), то це буде зрада Майдану, що навряд чи сприятиме завершенню конфронтації.
Ймовірно боротьба ще триватиме і бліцкрігу, на жаль, не буде... Проте, надіюся, що у влади вистачить здорового глузду чи інстинкту самозбереження не вводити надзвичайний стан.Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook