Щодо накладення вето на Закон України «Про засади запобігання та

Шеремет

#1

2012-09-12 11:43

Паліативні заходи в сфері протидії дискримінації - це все одно, що каліці замість двох протезів зробити тільки один. Цей закон має бути всеохопним і недискримінаційним сам по собі. Він повинен революційно покращити стан справ у галузі дотримання прав людини в Україні. А нинішня його редакція лише вносить у цю галузь певні штрихи. Ми вимагаємо вето не заради його блокування, а заради невідкладного покращення.
Zerkalo

#2 Re:

2012-09-12 18:45

#1: Шеремет -

какие организации это требуют? кто конкретно? не указано ведь.
если нет конкретных лиц и организаций, то это все пустые звуки.

я считаю что кому надо тот сделает всё что угодно, а кого дискрименують или как то притесняют тот попросту слабак.

chronozaur

#3 Re: Re:

2012-09-12 19:08

#2: Zerkalo - Re:

вот здесь, под открытым письмом есть список организаций. http://gay.org.ua/ и это еще не все, многие позже присоединились.

насчет слабаков — ну если вы Чак Норрис, то бог вам в помощь))) проблемка только в том, что жертвой дискриминации может стать практически каждый. по какому-нибудь признаку. и не сможет ничего сделать, потому что это будет противозаконно. тут речь идет о справедливости, только и всего.


Гість

#4

2012-09-13 00:49

Мабуть ми були цивілізованою країною тільки коли проводили Евро2012. Зараз - повна дискримінація одностатевих стосунків. Я хочу жити в Європейській державі, а не в державі 3-го сорту.Facebook