За Науку в Україні

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції За Науку в Україні.


Гість

#1

2016-02-12 15:30

Меня возмущает, что большинство академиков и член-корров живут хорошо, независимо от проблем Науки, научных работников и общества. Финансировать нужно научных работников, часть средств взять у "бессмертных". Кто из последних согласится -- тот и есть настоящий ученый из их числа.

тфеф

#2

2016-02-12 20:01

чи то вже показилися, щоб позбавити коштів науку, та кожен інститут заробив би на винаходах і досягненнях, якби не формальності

Vasyl

#3 not a science

2016-02-12 20:52

Сьогодні не можна тверезо говорити про Науку в Україні. У переважній більшості, на жаль, ми маємо справу з псевдонаукою і псевдонауковцями. Очолює все це Патон - з двох одне, або дурак або безсовісний ідіот.


Anonymous

#4

2016-02-13 14:01

За нехтування владою своїх суспільних зобов'язань
A

#5

2016-02-13 16:00

один з пунктів - судитися з державою, і надіятися на що? смішні такі. судову систему держава якраз нормально фінансує.

навіть якщо керівництво країни на наступному тижні підпише який-небуть прямий указ про ліквідацію науки як такої - думаєте петиція науковців врятує? панове, будьте реалістами. нічого ви їм не зробите, нашим дорогим урядовцям. їм до одного місця ваші петиції і наука.

ibis

#6

2016-02-15 12:35

Перший крок реорганізації. Пенсіонерів - на заслужений відпочиток. Неможна робити з наукової установи богоділюню. Я за реформи!!!! 

Цей коментар було видалено його автором (Показати деталі)

2016-02-15 12:36


Цей коментар було видалено його автором (Показати деталі)

2016-02-15 12:38



Гість

#9

2016-02-15 16:10

Наука в Україні знаходиться у ганебному стані через низький рівень фінансування. Особливо обурюєте, що бракує коштів на елементарне, тоді як уряд і президент роз'їжджають на дорогих авто, купують земельні ділянки та продовжують провадити бізнез з окупантами. Підтишок цим подіям і НАН вриває шмат, знижуючи заробітні плати до смішно-мізерного розміру. Відступати уже нікуди, ситуація критична.


Гість

#10

2016-02-15 16:39

Підтримую через жахливий стан корупції в Україні, що є основною причиною бідування науковців і науки.


Гість

#11 Re: not a science

2016-02-15 17:11

#3: Vasyl - not a science 

 В його віці неможливо мати здоровий глузд. Явно перетягнув з кріслом.

ivanna

#12 Re:

2016-02-16 07:09

#5: A -  

 Пропонуєте одразу за кордон виїжджати?

Володимир

#13 Re: Re: not a science

2016-02-16 09:25

#11: - Re: not a science 

Що ви знаєте про Президента НАН України академіка Патона та його здоровий глузд, щоб кидатися такими заявами?... У нього світла голова та ясна пам"ять, глибокий багаторічний досвід. І до чого тут вік? Не все залежть від однієї людини... теоретично у нас демократія! А практично - розгул корупції!

 

Alexander

#14

2016-02-16 15:50

Щойно (16 лютого) на ВР виступав прем"єр-міністр Яценюк. Про все говорив, навіть про дошкільнят (що є правильним), але наука залишилася поза увагою. На жаль, сервільне керівництво НАНУ думає лише про корпоративні інтереси персональних членів (коли вже вони наїдяться?), а не про науку та науковців, які цю науку творять. Тому я підписав, хоча залишаюся песимістом.

Андрій Трохимчук
Автор цієї петиції

#15 Re:

2016-02-16 16:33

#14: Alexander -  

 Намагаюся бути "реальним" оптимістом. Буду робити все для успіху, аж поки не дійду до глухої стіни, або ж до розуміння, що інші тільки пасивно спостерігають і не хочуть брати участі у практичному вирішенні проблеми ...

Грушевський

#16

2016-02-17 15:57

НАН України - це колосальний інтелектуальний потенціал України, і буде дуже жаль, якщо він буде зруйнований. Відтак життєво необхідно провести не на словах, а на ділі радикальну реформу Академії Наук: скорочення, реструктуризацію, експертну оцінку проектів, оновлення і омолодження керівників. Теперішня Президія Академії наук втратила довіру. Потрібні нові перевибори Президента, нові ідеї, нові люди. І жоден новий бюджет нас не врятує.


Гість

#17

2016-02-22 14:04

Бо риба гниє з голови!
Yuri Yrieff

#18

2016-02-22 22:28

  Украина удивляет мир. Как науку страны может возглавлять столетний старец? Оправдание состояло в том, что он своим авторитетом защищает науку от полного разгрома. Но, как видим, этого нет. Так зачем этот позорный цирк со столетним президентом академии наук?  

Андрій Трохимчук
Автор цієї петиції

#19 Re:

2016-02-22 22:44

#18: Yuri Yrieff -  

Шановний пане Юрію,

Зупинити цей цирк та запропонувати шляхи виходу із ситуації, в якій опинилася НАН України, і є метою нашого Звернення. Тільки поки-що дуже мало дослідників підтримують такі наші плани. Приєднуйтеся до нас і запрошуйте Ваших колег з різних установ зробити так само. Разом ми зможемо це зробити!


Гість

#20 Re: not a science

2016-02-26 10:45

#3: Vasyl - not a science 

 Якщо Ви так пишете, то чому Ви тут? Так Патон майже не керує, там для цього є Академіки-секретарі відділень, але завдяки ному Академія жива стільки років. Давайте перестанемо скаржитись, і почнему робити наукові дослідження відкритими та цитованими.

Андрій Трохимчук
Автор цієї петиції

#21 Re: Re: not a science

2016-02-26 11:28

#20: - Re: not a science 

Давайте робити. Хіба ж я це заперечую!

Ми тільки хочемо, аби про це говорили не ми з Вами, а керівництво НАН України ...

 

 

RybakTheJuggler

#22 Чому я підписав петицію

2016-03-05 20:50

Я підписав цю петицію, тому що мене непокоїть стан науки в Україні. Платня наукового співробітника була малою і раніше. Тепер додалися вимушені відпустки за свій рахунок. У здібних любителів науки пропадає бажання працювати в наукових установах. Потрібно залучати до науки охочих випускників вищих навчальних закладів, інакше наукова система України стане недієздатною.

Pidgrushevsky

#23 za Grushevskogo

2016-03-07 01:43

Майте на увазі - на торішньому голосуванні за продовження 97-річній "світлій голові" її повноважень ще на 1 рік більш ніж 50 голосів було подано Проти, із 300 з чимось. Але Президія не підпустила до мікрофону жодного з критиків. Їх навіть не зареєстрували, щоб не надати слова. І ви ще маєте надію, що ця Президія здатна на щось чесне?

Andrii

#24 Re: Re: Re: not a science

2016-03-09 08:44

#13: Володимир - Re: Re: not a science 

 Знаю небагато. Особисто не спілкувався. Востаннє бачив і чув Патона на днях науки у травні минулого року. Напівсонний дід прочитав наперед написаний (і не дуже добре написаний) текст. Далі — тільки мляве "а тепер давайте поаплодуємо" після кожного чергового виступу причому одного разу ця фраза пролунала, коли вже наступний оратор розпочинав презентацію. Моє враження — лялька, за якою стоять інші люди ("дедушка старый, ему все-равно").

А

#25 Re: Re:

2016-03-17 00:20

#12: ivanna - Re:  

 одразу чи ще трошки потерпіти справа Ваша, але з таким успіхом всі ми там будемо.