Вимагаємо повернення допомог на дітей

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Вимагаємо повернення допомог на дітей.


Гість

#326

2014-07-20 17:03

мать которая одинокая только существует на деньги от государства во время декретного отпуска и у нее с ребенком это забирают как она должна кормить ребенка до того момента пока не выйдет на работу??????????

Цей коментар було видалено його автором (Показати деталі)

2014-07-20 19:41



Гість

#328 Re: Re:

2014-07-20 19:46

#318: PSKOVA - Re:

Поддерживаю! Детям лучшее!! Пусть вернут детям пособие, как было до прихода новой власти... Злющая власть! Детям все платное хотите сделать и школу и садик, пособия отменили, а потом когда вырастут с усилием только родителей, так сразу долг стране отдавать должны и страну славить!!! Позор!


Гість

#329

2014-07-20 20:09

Наше правительство как всегда экономит на детях. И их совсем не волнует, что цены на памперсы выросли почти на 50 %, не говоря уже о продуктах питания, одежде и т.д.!!!
Тетяна

#330 Re:

2014-07-21 05:22

#12: Андрій -

Це точно! Чому не знімають допомоги депутатам - які їх не потребують- за рахунок дітей хочуть підняти економіку)))

Вони давно були в дитячих магазинах??? Скільки коштують речі, памперси! Я уже мовчу про тих батьків які не можуть кормити грудним молоком і їм треба тратиттись на суміші- то це смішні гроші ті що платять на діток!


Гість

#331 ПРОТЕСТУЮЩИЕ!!!

2014-07-21 07:30

Ну вот и что Вы теперь скажете или подскажете делать тем кто не в состоянии прокормить своих детей, это может сделать только бездушный человек который не нуждается в денежных средствах или у него нет своих детей. Отменяющим это законодательство Вы спросите у своих родителей правильно ли Вы поступаете отменяя такой закон??? Это подло в такое тяжелое время так поступать с кормящими матерями и их детьми, не для того люди выходили на протесты что-бы их на колени ставили!!!
Бусинка

#332

2014-07-21 07:38

Ужасный шаг со стороны теперешнего правительства! Отмена помощи на детей - это не та статья экономии, которые надо поддерживать законами. Ведь эта помощь позволяет матери должным образом заниматься воспитанием ребенка, а не бросать малютку на произвол родственников, если они есть, и идти работать, чтобы обеспечить более-менее достойное содержание ребенка!
Очень поддерживаю требование женщин об отмене этого закона!!!
Бусинка

#333 Re: Re:

2014-07-21 08:03

#318: PSKOVA - Re:

Ириша,  это ужасный закон! Мамочкам очень тяжело, а из-за этого закона еще и детки начнут страдать.

Очень поддерживаю ваше требование об отмене этого закона!!!

гість

#334 підтримую повністю цей коментар

2014-07-21 08:09


Гість

#335

2014-07-21 08:11

я полностью согласна с Вашими доводами.
Аліна

#336 Дорогі мами Порошенко обіцяв жити по-новому,він свое слово стримаі

2014-07-21 08:33

5ype

#337

2014-07-21 08:46

Чому ви познімали виплати на дітей до 3-х років як я маю далі пргодувати дитину чоловік ніде не працює
гість

#338 Шановний Щербатюк Максим ,звертаються до вас всі мамочки Украіни,які потребують ціеі допомоги допомо

2014-07-21 08:50


Гість

#340

2014-07-21 09:03

Скажите, пожайлуста, а налог в соц защиту с зарплаты мы для кого платим ежемесячно?
Марина

#341 достали

2014-07-21 09:06

Пускай бы сначала сделали новые рабочие места,чтобы наши мужья смогли работать,а потом отменяли выплаты,такого беспредела не было раньше,сколько бы тот Янык не нагрибал,да хоть деньги давали....добились,пацанов сколько поумирало,ради чего,???ради того чтобы вот такое творилось.Слезы просто накатываются...верните нам деньги,дайте нашим детям нормально жить,а не просто существовать как мы все сейчас...,ну кроме нашей ВР естественно...


Гість

#342

2014-07-21 09:10

казали що буде краще, ага навпаки ще гірше зробили дитячі гроші позабирали бо їм ще мало,як їм не соромно дитячі гроші забирати...........
va

#343

2014-07-21 10:10

Я считаю, что Правительство, которое хочет поддержать "штаны" за счет детей - не достойно быть таким Правительством. Почему не вспомнить про зарплаты, льготы и пр. депутатов, министров, прокуроров, судей, налоговиков и прочих чиновников? Там гораздо больше можно сэкономить. Позор.

Верните Закон и верните мамочкам детские деньги.

dsb2

#344

2014-07-21 11:12

ану самі попробуйте прожити на 130грн якшо дитяча річ коштує 100грн.....

Гість

#345 Re: Re: Re:

2014-07-21 11:26

#339: - Re: Re:

Мені ішла допомога  350 грн- так мені їх навіть не вистачало)))) Пачка памперсів- на місяць+фрукти дитині- все і більш ти нічого не купиш))) А одежа, взуття, іграшки))) Чи нашим діткам як печерним людям кратись камінчиками і прикриватись листочками- аби наша ВР процвітала і нівчому собі не відмовляла))) Я не рахую що це нова така влада- з нової там президент))) А остальні так і лишились на своїх місцях- і їм все мало і мало) Я також розумію що в україні такий стан- іде війна і на неї теж потрібні кошти- люди і самі жертвують за ради своєї країни- не треба забирати у наших діток змогу нормально розвиватись в такий час!

ірина

#346 як жити

2014-07-21 11:54

Це на даний момент був основний дохід моєї сім'ї, оскільки я вчителька в декретній відпустці по догляду дитини до 3 років (мала лише 8 годин у школі), а оплачуваної роботи для чоловіка тепер не знайти (всюди лише скорочення).За які гроші далі жити (в сім'ї ще одна дитина 5 років), ціни лише зросли на все.І так було важко жити!
ІРИНКА12

#347

2014-07-21 11:55

Надіємся,що нас почують.............
Світлана

#348

2014-07-21 13:38

У нас усе робить народ:збрирає гроші то на бідолашних хворих,то на армію,то тепер бюджет заповнятимуть нашим коштом,а високопосадовці як мали так і матимуть.ГАНЬБА.

Гість

#349

2014-07-21 13:53

Нам постоянно предлагают затянуть пояса, так как государство и страна обворованы. Но вот вопрос, обворовали то ее не мы????? А затягивать пояса как всегда нужно нам, в который раз. Почему???
ДГВ

#350 Скасування допомоги на дитину

2014-07-21 14:38

А тепер хто зможе пояснити таку річ: коли підвищили допомогу на дітей, ввели податок на бездітність. Зараз допомогу скасували, а податок на бездітність залишився. Відомо, що державної програми лікування від безплідності у нас нема, допомоги від держави на виховання і утримання дітей уже також нема, то чи законним є цей податок??? Ця держава була завжди з такими абсурдними законами, а стає ще гірше. Я думаю, що війна вигідна нашій владі, оскільки є куди списувати кошти, а те що громадяни і волонтери добровільно утримують армію, це ще один великий плюс у їхню кишеню. Нам не треба кремля, у нас своїх злодіїв достатньо, щоб розвалити Україну. Коли вже нарешті знайдуться мудрі люди, щоб повалити цей злодійський режим????!!!