Звільнення одіозного голови ДСНС (МНС) Бочковського С.С.

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Звільнення одіозного голови ДСНС (МНС) Бочковського С.С..


Гість

#1

2015-02-25 21:21

Непрозорі процедури підбору кадрів і не можуть бути прозороми, тому що в жодного службовця Департаменту персоналу немає самого елементарного - кадрової освіти. Не може пілот стріляти з гаубиці - а артилерист літати.....


Гість

#2

2015-02-26 05:11

Такої паскуди - керівника ще не було в МНС (ДСНС)! Це позор Яценюка і всієї влади! Українцям соромно за нашу Україну! Невже не знайшли чесну, порядну людину - фахівця???
Гость

#3 Re:

2015-02-26 08:57

#2: -  

 Смотрю, что здесь люди, которые за партию регыонов ))))) судя по высказыванию...... А вот интересно, смотря на список, почему?

Бо судя по подписчикам, то 70% гвардии, которые стояли при Януковиче на высоких должностях и которых убрали - за "грязные ручки" ))

 

В итоге так называемая "правда" очень уж гнилая (((( Народ, будьте осторожу, бо второй номер "подписчик"(друг Кобы) очолював один из отрядов при Яныке и прибрал к ручкам приличные объемы денюшек, а когда попался и его уволили, так он решил обидется и бодорвать нас, рядовых ребят, в его "черной" мести ((((( а мы ведемся (((

Запорожье 1

#4

2015-02-26 09:13

abcdef abcdef

Ми, офіцери ДСНС проходили службу в ГУ ДСНС України в АРК Крим. В березні 2014 року після проведення незаконного референдуму особовому складу Головного управління було запропоновано прийняття присягу на вірність Російській Федерації. Ми були змушенні  написати рапорти про переведення з території АР Крим для подальшого проходження служби в Головному управлінні ДСНС України в Запорізькій області за місцем постійного проживання наших родин. При цьому зазначаємо, що не один представник центрального апарату до АР Крим не приїхав та не надав ніякої практичної допомоги працівникам, які потребували її та бажали виїхати з території окупованого Криму. Після прибуття до Запорізької області впродовж 10 діб нашими справами ніхто не цікавився. Лише після неодноразових телефонних дзвінків до співробітників центрального апарату ДСНС з нами була проведена зустріч представником центрального апарату ДСНС України полковником Кондауровим Я.В. Цілю зустрічі було запропонувати нам посади для подальшого проходження служби в Запорізькому гарнізоні, але на той час наші особові справи знаходились в АР Крим та наказів про перевід до іншого гарнізону не було. На зустрічі до нас був доведений перелік вакантних посад, підготовлений ГУ ДСНС в Запорізькій області, при цьому до нього, з незрозумілих причин, не увійшли вакантні на той час посади двох заступників начальника головного управління, двох начальників управлінь. Ми всі, ознайомившись зі списком запропонованих посад, довели до представника центрального апарату, що готові служити на будь яких посадах за умови звільнення від з займаної посади генерала Лепський  О.М. Він в період січня - лютого 2014 року, за нашою інформацією, допустив порушення вимог чинного законодавства України та не має морального права обіймати посаду начальника Головного управління. Наша позиція була сформована в тому числі тим, що в АР Крим побачили як поведінка генерала Шахова С.М. вплила на весь гарнізон ДСНС в республіці.

 

Запорожье 2

#5

2015-02-26 09:15

Лепський О.М., надавав накази, що не відповідають діяльності Державної служби надзвичайних ситуацій України, суперечать Кодексу цивільного захисту та Положенню про проходження служби в органах та підрозділах служби цивільного захисту України, а саме:

-  за наказом  Лепського О.М. весь особовий склад Головного управління у грудні 2013 року в робочий час в цивільні формі одягу вийшли на площу на підтримку антимайдану;

-  постійно давав протизаконні накази, щодо цілодобово чергування особовим складом в цивільному одязі (офіцерському складу) Головного управління у приміщенні Запорізької ОДА;

-  26 січня 2014 року за наказом Лепського О.М. офіцерський склад Головного управління та Запорізького міського управління переодягнуті в цивільний одяг чергували в приміщені Запорізької ОДА разом з «тітушками» під час розгону  Запорізького майдану;

-  за нашими даними органами прокуратури надавався запит щодо надання списку особового складу ДСНС у Запорізькій області, що приймали участь у так званому «чергуванні» 26 січня 2014 року в приміщенні Запорізької ОДА. Загальна кількість офіцерів, що брали участь сягала близько 30 осіб, а згідно офіціальної відповіді Лепського О.М. було зазначено лише 10.

Не зрозуміла також підтримка керівництвом ДСНС Лепського О.М. в кадровій політиці. Так на посаду заступника начальника ГУ ДСНС в Запорізькій області з питань запобігання надзвичайних ситуацій було призначено гр. Соловйова Є.О. Цей співробітник вже перебував на керівних посадах наглядового блоку Головного управління, але в квітні 2011 р. був знятий з займаної посади за негативними мотивами. Після чого тривало хворів та у вересні цього року був звільнений з нарахуванням пенсії за станом здоров’я. Соловйов Є.О. не має спеціальної освіти та його вік перевищує граничний термін служби.

гість

#6 Re: Re:

2015-02-26 12:18

#3: Гость - Re:  

 Це хто такий?

Усов Юрко

#7

2015-02-26 12:19

Дiстав Бардак в структурi ДСНС.Бочковський на такi важливi регiони,як Одещина поставив не професiоналiв,якi тiльки Тим i займаться,що "напрягают " пожежну iнспекцiю на будiвельнi матерiали щоб буду ватт Йому будинок на березi моря.У лiцензiйних органiзацiй роботи не ма€,так як всю роботу загоняють на пiдконтрольну пану Бочковському лiцензiйну фiому "Зевс", засновником якоi' € Варбанець Iгор,вiн же "смотрящий" за пiвденим регiоном ДСНС.Ще окремо треба видiлити мiсто Iлiчiвськ,де Структурою ДСНС керу€ любий товариш пана Бочковського- Усов Юрiй, Який з допомогою пiдпри€мця Кречетова Василя Iвановича,займаються террором iлiчiвських пiдпри€мцiВ ,змушують i'х перезакючати договори з Кречетовим,який навiть не ма€ лiцензii' на деякi послуги.Хiба за такого голову служби ми стояли на МайданI?

Усов Юрiй

#8

2015-02-26 13:11

Я,Усов Юрiй- начальник ДСНС в мiстi Iлiчiвськ,вимушений вимагати хабарi з пiдпри€мцiв,так як потрiбно будувати пану Бочковському дачу на березi моря,а iнакше мене Бочковський знiме з посади.Слава Украi'нi,я порядна людина.

Марина

#9

2015-02-26 15:19

Давно пора вже очистити МНС від такої жахливої корумпованої влади!


Гість

#10

2015-02-26 15:40

Треба, щоб кожний з нас був небайдужий до зловживань. Не говорити" А що це змінить" А відверто діяти і вірити в перемогу над коррупцією

Полковник

#11 До призначення на посаду

2015-02-26 18:55

Цей коментар було видалено його автором (Показати деталі)

2015-02-26 18:58


Сергій Коба
Автор цієї петиції

#13 Re:

2015-02-26 18:59

#8: Усов Юрiй -  

 Пане Усов! Давайте адресу я приїду з квадрокоптером і відзнімемо будиночок Бочковського да покажем його на всю Україну!!!

Сергій Коба
Автор цієї петиції

#14 Re: Re:

2015-02-26 19:00

#3: Гость - Re:  

 Пане Бочковський це Ви коментуєте!?? )) Второй номер друг Коби!? Та досить наклепів з Вашої сторони, я окрім Квашука нікого не знаю! )))

працівник кадрового органу ДСНС

#15 Призначення на посаду

2015-02-26 19:03

Матеріалів спеціальної перевірки (що підтверджує законність видачі диплому, довідки про стан здоров'я, громадянства, припинення підприємницької діяльності та інші) в особовій справі Бочковського С.С. немає.  Бочковський С.С. з березня 2011 року до квітня 2014 року не працював і знаходився на пенсії, як звільнений зі служби у відставку (за станом здоров’я) відповідно до наказу МНС від 28 березня 2011 року №321.

Спеціальну перевірку повинні були провести працівники кадрового органу Кабінету Міністрів України.

 

другий номер

#16 Re: Re:

2015-02-26 19:30

#3: Гость - Re:  

 я не друг С.Коби, і мене він не знає.....зате добре знає пан Бочковський С.С.....чи не так? І дуже добре знає чого він запропонував мені звільнитися. Якщо не знаєтє - спитайте в любого в ДСНС, я думаю Вам скажуть))).

Цей коментар було видалено автором цієї петиції (Показати деталі)

2015-02-26 19:35


Усов

#18 Re: Re:

2015-02-26 20:21

#13: Сергій Коба - Re:  

 Киньте свiй номер тел. 

Сергій Коба
Автор цієї петиції

#19 Re: Re: Re:

2015-02-26 21:53

#18: Усов - Re: Re:  

 пишіть на пошту, там вкажу sergey@koba.ua

Потребую кращого життя

#20

2015-02-26 22:10

Да подивитись на цю людину... Зразу водно все на лице!!!


Гість

#21

2015-02-26 22:23

Хватит воровать. Пора остановить квотную кадровую политику! Управлять страной должны профессионалы а не кумовья и "друзі"!!! А вор должен сидеть в тюрьме!

Виберіть нікнейм

#22 Re:

2015-02-27 05:09

#21: -  

 

ОРЕСТ ЛЮБОМИРОВИЧ ФОК,діючий полковник с.ц.з.

#23

2015-02-27 05:13

Слава Україні

МОРЯК

#24 ХЕ

2015-02-27 09:56

 ГЛАВНО, ШО САМЫЕ ДОСТОЙНЫЕ "ПРОФЕССИАНАЛЫ" И ПРОСТО ПОРЯДОЧНЫЕ ЛЮДИ ПОДПИСАЛИ, НАВРОДЕ, КУЧЕРА И ШУШУЛКОВА, КТО СЛУЖИТ В ОДЕССЕ, ТЕ ЗНАЮТ ЦЕНУ ОДНОМУ И ВТОРОМУ. ВАМ, РЕБЯТКИ, ЛУЧШЕ ЗАТКНУТЬСЯ. ПУСТЬ ШУШУЛКОВ РАССКАЖЕТ КАК ДОМ ВЫСОТНЫЙ ЗА КВАРТИРУ ПОДПИСАЛ, ДО СИХ ПОР ИНСПЕКЦИЯ ОТПИСЫВАЕТСЯ.

ЗаУкра

#25

2015-02-27 11:35

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=138417&cat_id=39574 - Профессионалов «ухотят» со службы. «достойных» взращивает служба.