Звільнення одіозного голови ДСНС (МНС) Бочковського С.С.

Quoted post

Гость

#3 Re:

2015-02-26 08:57

#2: -  

 Смотрю, что здесь люди, которые за партию регыонов ))))) судя по высказыванию...... А вот интересно, смотря на список, почему?

Бо судя по подписчикам, то 70% гвардии, которые стояли при Януковиче на высоких должностях и которых убрали - за "грязные ручки" ))

 

В итоге так называемая "правда" очень уж гнилая (((( Народ, будьте осторожу, бо второй номер "подписчик"(друг Кобы) очолював один из отрядов при Яныке и прибрал к ручкам приличные объемы денюшек, а когда попался и его уволили, так он решил обидется и бодорвать нас, рядовых ребят, в его "черной" мести ((((( а мы ведемся (((

Відповіді

гість

#6 Re: Re:

2015-02-26 12:18:31

#3: Гость - Re:  

 Це хто такий?

Сергій Коба
Автор цієї петиції

#14 Re: Re:

2015-02-26 19:00:57

#3: Гость - Re:  

 Пане Бочковський це Ви коментуєте!?? )) Второй номер друг Коби!? Та досить наклепів з Вашої сторони, я окрім Квашука нікого не знаю! )))

другий номер

#16 Re: Re:

2015-02-26 19:30:13

#3: Гость - Re:  

 я не друг С.Коби, і мене він не знає.....зате добре знає пан Бочковський С.С.....чи не так? І дуже добре знає чого він запропонував мені звільнитися. Якщо не знаєтє - спитайте в любого в ДСНС, я думаю Вам скажуть))).

УВБ

#42 Re: Re:

2015-03-04 17:00:09

#3: Гость - Re:  

 Шановний до вашого відома пан Бочковський при правліні Януковича займав керівну посаду і був звільнений у запас не тому що так побажав а тому що на вищевказаного пана Бочковського були відкрити крімінальні провадження за хабарництво