Звернення щодо неприпустимості скасування обов'язкового вивчення мови та історії у вишах

9dtz

#76

2015-05-23 04:47

Я підписала цю петицію і підписуватиму все, що стосується захисту української мови і проблем вивчення національної історії, тому що й без "нововведень" пана Квіта вивчення цих двох ключових дисциплін, від яких залежить формування свідомості МОЛОДИХ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, у нас в катастрофічному стані. Молодь у переважній більшості їх НЕ ЗНАЄ. Узаконюючи це незнання, Ви робите злочин, пане Квіт!


Гість

#77

2015-05-23 05:17

Рівень знань з української мови та історії у сучасної молоді надзвичайно низький. А це дві дисципліни, які безпосередньо формують свідомість громадянина України. Скасовувати їх вивчення у вишах - злочин.

Гість

#78

2015-05-23 07:07

Хто нічого не робить - той нічого не має, а я хочу ,щоб мої внуки мали Україну.

Наталія Шувар

#79

2015-05-26 07:05

З лекції "Етногенез" для студентів ВНЗ:

Націю можна трактувати як спільність людей, що формується завдяки єдності, органічного взаємозв’язку та взаємозумовлених таких засад, як:

  • - антропологічних;
  • - територіальних;
  • - економічних:
  • - психологічних;
  • - етнічних;
  • - етнокультурних або загальнокультурних, тобто мови, релігії, норм поведінки, фольклору, традицій, звичаїв, обрядів.

Немає мови - немає і нації.

Нація також згасає, якщо втрачається її культура, порушуються традиції, нехтуються звичаї, забувається історія.

Вочевидь пан Міністр добре засвоїв цей момент, навчаючись у ВНЗ, і тепер вправно допомагає Путіну знищити Україну.

З побажанням мудрості у рішеннях,

Наталія Шувар, к.б.н., ст.викладач Львівського інституту економіки і туризму


Гість

#80

2015-06-05 18:16

Виші повинні готувати спеціалістів патріотів. а не ватників.


Гість

#81

2015-07-23 12:34

Я вважаю, що підростаюче покоління має знати мову та історію своєї країни.