ЗАБОРОНА ТЕСТУВАННЯ КОСМЕТИКИ НА ТВАРИНАХ В УКРАЇНІ

Коли я купую косметику , засоби гігієни чи побутову хімію , то завжди замислююся про жорстокість до тварин. Багато товарів , якими ми користуємося в щоденному житті , перш ніж потрапити на прилавок магазину , пройшли випробування на тварин.Важко повірити , що зараз , в третьому тисячолітті , нормальна людина погодиться вбити живу істоту , будь то кролик , морська свинка або кошеня , щоб справити нову помаду чи засіб для миття сантехніки. Проте , мільйони тварин гинуть такою смертю , хоча існує безліч гуманних альтернатив .
тест ДрайзаВи хочете дізнатися, що відбувається з піддослідним тваринам під час тестування того чи іншого продукту ? Всім нам потрапляла в очі маленька крапля шампуню , і ми ретельно промивали очі , щоб змити шампунь , тому що він дуже пече очі . А уявіть собі, як би Вам довелося , якби хто-небудь влив Вам в око цілу столову ложку шампуню , і у Вас не було б можливості змити його ні водою , ні сльозами . Саме це відбувається з піддослідними кроликами в тесті Драйза : тваринам наносять на око випробовуване речовина і чекають , поки не настане пошкодження рогівки . Часто тест закінчується тим , що рогівка мутніє , очей гине . Голова кролика міцно зафіксована за допомогою спеціального коміра і тварина не може навіть потерти лапою око , який роз'їдає нанесений препарат.
вівісекціяУ дитинстві я плакала , коли падала на асфальт і обдирала коліна . Але , щонайменше , ніхто не втирав мені в рани чистячі засоби . А ось в тестах на подразнення шкіри щурам , морським свинкам , кроликам , а іноді навіть собакам , кішкам і мавпам , збривають шерсть , знімають шкіру і втирають в рану випробний речовина .
Що Ви відчуваєте після того , як з'їсте занадто багато важкої їжі ? А уявляєте собі , що з Вами було б , якби в Ваш шлунок через трубку ввели літр духів або засоби для миття посуду ? Щурам і морським свинкам ( фізіологія цих тварин така, що у них немає здатності до блювоті) вводять величезна кількість миючих засобів , косметики або яких-небудь ще субстанцій і чекають , поки певний відсоток тварин не згине . Абсурдна тест " Смертельна доза - 50" не вважається закінченим доти , поки половина тварин не згине .
Вам неприємно їхати в ліфті разом з людиною, яка занадто сильно надушили або тільки що зробив хімічну завивку , чи не так? У тестах на вдихання парів тварин поміщають в камери з органічного скла , в які накачані випаровування випробуваного продукту . Організації з захисту тварин добули відеозапису цих тестів. На одній з цих записів показаний крихітний кошеня , що б'ється в агонії.
На жаль , безліч компаній все ще тестують свою продукцію на тваринах. Тому винятково важливо ніколи не купувати продукцію тих фірм , які продовжують відчувати свою продукцію на тваринах. Найжорстокіші досліди з випробування косметики , парфумерії та побутової хімії проводить Procter & Gamble. Чи не потрібні і жахливі за своєю жорстокістю експерименти проводять навіть фірми, що виробляють корми для домашніх тварин , такі , як Iams і Eukanuba .
У світі сотні компаній перейшли на сучасні гуманні способи тестування препаратів. Наприклад , інгредієнти того чи іншого засобу проходять перевірку на комп'ютері , а сам продукт - на культурі клітин людського ока . Ці фірми дали клятву ніколи більше не заподіяти шкоду жодній тварині .
Not tested on animals
Cruelty freeФірми , продукція яких не була перевірена на тварин , і які використовували гуманні альтернативи , ставлять на своїй продукції значок " Not tested on animals " (Не тестовано на тваринах ) , " Animal friendly " ( Товари цих фірм також можуть бути позначені знаками : кролик в колі або долоню , що накриває кролика.
Якщо Ви купуєте продукцію тільки тих фірм , які заприсяглися ніколи не тестувати на тварин , Ви говорите " Так" сучасним , гуманним і більш надійним дослідам. Одночасно Ви наносите справедливий удар жорстоким , лінивим консервативним компаніям в найбільш вразливе місце - в банківський рахунок.
Також дуже корисно звернутися в ці компанії і висловити Вашу думку з приводу такого пекучого питання як експерименти на тваринах. Виробники та люди, що займаються торгівлею , завжди хочуть знати , чому їх продукція не користується попитом і що саме хочуть покупці! Страх втратити дохід змусить будь-яку фірму внести зміни .
Незрозуміло , чому ще не всі компанії заборонили тестування на тваринах. Адже існує безліч методів тестування на токсичність , при яких немає потреби наносити кому-небудь шкоду . Внаслідок застосування нової , вдосконаленої технології вони швидше , точніше і дешевше.
Навіть фармацевтичні компанії поступово впроваджують альтернативи. Наприклад , компанія " Pharmagene Laboratories " в Ройстон (Англія) - перше підприємство в світовій фармацевтичній промисловості , що використовує при розробці та тестуванні ліків виключно людські тканини і комп'ютерні програми.

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю Віка Янушевська право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист із посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Будь ласка, зауважте, що ви не можете підтвердити свій підпис, відповівши на це повідомлення.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook