Відставка Посла України в Королівстві Нідерланди Горіна О. О.

Надзвичайному і Повноважному Послу України в Королівстві Нідерланди
Горіну О. О.
Копія: В.о. Президента України
Турчинову О. В.

Ми, члени української громади в Нідерландах, надзвичайно обурені Вашою бездіяльністю протягом останніх трьох місяців, а саме тим, що Ви до останнього не висловилися публічно на підтримку та захист прав, свобод і законних інтересів українських громадян, не заявили про незгоду зі злочинними діями режиму колишнього Президента України В. Януковича, а також не інформували об'єктивно як нас, українців в Нідерландах, так і Ваших нідерландських колег щодо справжньої ситуації в Україні. Все це є ознаками порушення Вами Присяги державного службовця України і завдання Вами шкоди міжнародному іміджу України.
На нашу думку Вашим мовчанням Ви фактично долучились до силових дій влади проти громадян України і сприяли запізнілій реакції міжнародної спільноти на розгортання насильства в Україні.
Існує проста формула для прийняття рішень: в тяжкі часи неоднозначності слухайте голос Свого серця! Ми віримо, що серце Ваше було з українським народом, але голос його, на жаль, ми не почули.
Беручи до уваги вищесказане, ми вважаємо, що сьогодні Ви втратили моральне право представляти Україну, і тому вимагаємо від Вас негайно подати у відставку!

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю Александр Южный право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист із посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Будь ласка, зауважте, що ви не можете підтвердити свій підпис, відповівши на це повідомлення.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook