ВІДКРИТИ КИЇВРАДУ

На підтримку вимог кампанії «Дамо РАДУ Києву!» вимагаємо:

1. ВІДКРИТИ КИЇВРАДУ. Зробити вільним вхід в будинок Київської міської ради в робочий час та проводити засідання міської ради, комісій, інших постійних та тимчасових органів ради в відкритому для громадян режимі.

2. ЗБЕРЕГТИ ЗЕЛЕНІ ЗОНИ. Припинити будь-які роботи на територіях зелених, історичних та відпочинкових зон відповідно до Генерального плану Києва, без змін внесених в нього в часи Черновецького-Попова та посилити відповідальність осіб, які причетні до забудов. Міська влада безумовно повинна припиняти будь-яку співпрацю з підприємствами, що здійснюють забудови, а службовці, які порушують це правило повинні звільнятися.

3. ОПРИЛЮДНИТИ БЮДЖЕТНІ ВИДАТКИ. Розмістити у вільному доступі (через інтернет) інформацію про фінансові видатки кожної бюджетної установи в Києві, а також комунальних підприємств та інших організацій, що здійснюють обслуговування в Києві, щоб кожному було зрозуміло витрати кожної копійки.

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю Дамо РАДУ Києву право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист із посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Будь ласка, зауважте, що ви не можете підтвердити свій підпис, відповівши на це повідомлення.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook