Deutsch: Wir protestieren gegen die Schließung des Lukács-Archivs!
English: Protest Against Closing Down the Lukács Archiv
Español: Protestamos contra el cierre de Lucas Archivo
Français: Nous protestons contre la fermeture des Archives Lukács
Magyar: Tiltakozunk a Lukács Archívum szétszedése ellen
Italiano: Protesta per la chiusura dell'Archivio Lukács
Português: Protesto contra o fechamento do Arquivo Lukács
русский язык: Протест против закрытия Архива Георга Лукача в Будапеште

Протест против закрытия Архива Георга Лукача в Будапеште

Ми, що підписалися нижче, висловлюємо своє глибоке занепокоєння з приводу рішення Угорської академії наук щодо закриття архіву Дьордя Лукача в Будапешті. Дьордь Лукач - видатний філософ XX ст., чий внесок у політичну філософію, теорію літератури, соціологію та етику годі переоцінити. Добре відома поза межами Угорщини, творча спадщина Дьордя Лукача є однією із визнаних вершин угорської думки, що давно вже належить всьому людству. Багато десятиліть архів Дьордя Лукача є осередком академічної та неакадемічної філософії, що надає науковцям доступ до матеріялів, пов'язаних як із життям, так і з науковими пошуками мислителя. Розташований в оселі філософа, він також слугує нагадуванням про нього та ту епоху, в якій йому довелося жити. Ми закликаємо всіх уповноважених осіб скасувати рішення про закриття архіву Дьордя Лукача, що не викликає у міжнародної наукової спільноти нічого, окрім нерозуміння і гіркого жалю.


Або

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована на нашому сайті. Втім, автор петиції побачить всю інформацію, яку ви надасте через цю форму.

Ви отримаєте лист з посиланням для підтвердження вашого підпису. Будь ласка, перевірте свої вхідні (а також папку "Спам").
Facebook