Звернення студентів-політологів НаУКМА до наших викладачів

16 січня 2014 року Верховна Рада України прийняла так звані "закони про диктатуру". Цими днями очікується їх вступ в силу. Вочевидь, ви краще за нас розумієте небезпеки, які це несе.

Ми рішуче засуджуємо ці рішення і звертаємося до вас з проханням про розуміння і підтримку.

Студентський страйк в Україні перебуває поза правовим полем. Бо право на такий вид протесту мають лише ті, хто працює. Коли ми починали страйкувати наприкінці минулого року, ви повинні були продовжувати вести пари. Нам не вистачило сміливості пропускати сесію. З поваги до вас ми повернулися за парти. Сьогодні лунають заклики зібрати загальні збори викладачів, які б проголосили в університеті справжній страйк і зупинили навчальний процес. Безперечно, ваша реакція на ситуацію в країні є виключно вашим рішенням і вашою відповідальністю. Але ми все ж просимо вас вжити якихось дій, принаймні оголосити чітко свою позицію.

На лекціях і семінарах ми часом обговорюємо права людини, демократію, справедливість і патріотизм. Довіра між нами в рамках таких розмов буде підважена, якщо ви не засудите брутальне розтоптування цих цінностей владою в Україні. Ви вчили нас про їхню важливість і саме тому ми відстоюємо їх сьогодні. Сама наша освіта, що здобувається вашими зусиллями, є тепер загрожена. Навряд чи поліцейська держава потребує стількох чесних політологів.

Багато хто з нас вже є і надалі будуть активно задіяні у протестному русі, незалежно від того, чи буде оголошено страйк. Очевидно, це може вступити в конфлікт з нашим навчанням. Тому, попри певне дежавю з подіями двомісячної давнини, ми знову просимо вас поставитися до цього з розумінням.

"За вашу і нашу свободу!"

З якнайбільшою повагою,

ваші студенти

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист із посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Будь ласка, зауважте, що ви не можете підтвердити свій підпис, відповівши на це повідомлення.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook