Львів проти смороду

Quoted post


Гість

#6

2012-07-17 12:14

Враховуючи те, що "наших" недолугих чиновників не ппроймеш. А саме корумпованість нашої брехливої місцевої влади, яка вже протягом двох років вішає нам, мешканцям Львова лапшу щодо природи смороду (наприклад: мерія міста постійно звинувачує підприємства Львова в надмірних викідах нечистот, а ті самі підприємства потім виступають спонсорами різних свят у м.Львові,не рахуючи за потрібне вкладати кошти в очисні споруди!)...
Пропоную, керуючись ст. 293 Конституціії України, яка гарантує нам право на комфортне та безпечне проживання,відмовитися від оплати за комунальні послуги мешканцям Львова, та вимагати проведення перерахунку за період протягом двох років, за нібито надані комунальні послуги місцевими ЛКП!!! P.S. Для мене це взагалі болюча тема, адже в мене хвора на бронхіальну астму дитина!!!

Відповіді

Степан Рибак
Автор цієї петиції

#9 Re:

2012-07-18 09:27:58

#6: - відмовитися від оплати за комунальні послуги мешканцям Львова, та вимагати проведення перерахунку за період протягом двох років, за нібито надані комунальні послуги місцевими ЛКП!!!

Ваша думка цікава, але її неможу використати в цій петиції. Хіба що використаю " ст. 293 Конституції України, яка гарантує «Право на безпечне для життя і здоров'я довкілля»" - вона тут доречна