Абітурієнти не згодні із відповідями на ЗНО з англійської мови.

Quoted post

Українка

#660

2013-06-10 19:53

Це не справедливо! Все ж таки ми звичайні українські абітурієтни, а не англійціі!
Не кожен навчається в спеціалізованих англійських школах чи гімназія, як це робить дехто, причому з зовсім дитячих років.В такому випадку таким дітям легко скласти тести, а що говорити про нас? звичайних дітей зі звичайних шкіл?

Вже не беру до уваги те, що цілий рік ми з дня в день ходимо, як вижатий лимон, в прямом сенсі, бо це асправді важко!

Відповіді


Гість

#662 Re:

2013-06-10 19:55:30

#660: м -

забейся в угол и не ходи в школу вообще. а потом ной, что видите ли тебя не научили. никто вам не мешает учить английский самостоятельно как и любой другой предмет. ЗАЧЕМ ЗДАВАТЬ ЭКЗАМЕН ПО ПРЕДМЕТУ, КОТОРЫЙ ТЫ НЕ ЗНАЕШЬ!?

Catherine

#667 Re:

2013-06-10 19:58:34

#660: Українка -

Я закінчила звичайнісіньку загальноосвітню школу, мій шкільний вчитель - ідіотка з акцентом китайського емігранта, але це не заважає мені знати мову, вільно спілкуватись з іноземцями, отримувати запрошення до британських коледжів. Хто хоче - завжди знайде можливість, вчитиме самостійно, інакше немає сенсу братися за те ЗНО, не знаючи мови хоча б на рівні В2.