Абітурієнти не згодні із відповідями на ЗНО з англійської мови.

Quoted post


Гість

#553

2013-06-10 18:13

Якщо ви проти петиції, то якого фіга тут сидіти і обсирати тих хто не зрозумів завдання і для кого цей тест був справді складним? Це типу така позакуха "який я розумний"?Якщо то так, то це виглядає дуже по дурному. Не всі ж такі розумні як ви і для когось ця петиція є надією на те, що вони хоч якось,але зможуть покращити всій результат.

Відповіді


Гість

#554 Re:

2013-06-10 18:15:20

#553: -

а на что вы надетесь?на подачку в два-три балла?

они вам не помогут,если вы не справились с половиной теста.


Гість

#557 Re:

2013-06-10 18:16:35

#553: -

В такому разі ці люди дещо нерозумні та неуважні, бо на сайті УЦОЯО вже було оголошено:

"Також звертаємо Вашу увагу, що в Українському центрі оцінювання якості освіти розглядаються звернення громадян, оформлені відповідно до Закону України «Про звернення громадян». У таких зверненнях мають бути зазначені прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина. Звернення повинні бути підписані авторами. На кожне таке звернення буде надіслано відповідь у встановлений чинним законодавством термін.

Зважаючи на те, що електронні звернення не відповідають зазначеним вимогам, вони розглядатися не будуть".


Гість

#566 Re:

2013-06-10 18:24:48

#553: -

Саме так. Я написав добре, бо вчив, тому я розумний. А ті хто тут щось підписують - тупі, бо не змогли нормально скласти, до того ж створюють електронну анонимну петицію, яку ніхто не розглядатиме, таким чином ганьблять себе і всю країну. Саме це і виглядає по-дурному.