За скасування закону № 9073"Про засади державної мовної політики"


Гість

/ #85

2012-07-09 02:01

ну і якого дідька лисого цей законопроект увалили?
по-перше, він не дає право говорити російською, а дає право не знати української.
по-друге, цей законопроект відображає захист російської та інших мов національних меншинств. ми українці толерантний народ (ну впринципі вистачає у нас унікалів, які на це не дивляться) я особисто поважаю російську мову, ну і взагалі всі мови які є в світі, так як найдуться люди які цею ж мовою користуються, але я всетаки патріот, і тому я вважаю що країна зобов'язана будь-яким способом підримувати свою мову, до того ж всього я вважаю що всі люди які при владі (президент, депутат і тому подібне) повинні по крайній мірі на роботі говорити державною мовою корінної нації. 
по-третє, якшо всетаки найдуться люди які хочуть говорити російською, то говори хоть татарською, а якшо треба то покажи дупу, аби тільки тебе людина розуміла, але не смій добиватися того аби твою мову використовували в карїні яка не відповідає своєю культурою... це те саме що я приїду в китай і вимагатиму ухвалення укр. держ мовою тому що я не знаю китайської!!!