За зупинку “Здолбунів” у схемі руху Інтерсіті + Київ-Львів

Генеральному директору Укрзалізниці

Сергію Болоболіну

Керівнику Головного управління перевезень Укрзалізниці

Віталію Алейнику

 

 

Петиція збір підписів за впровадження зупинки “Здолбунів” у схему руху потягу номер 169/170 Інтерсіті + у напрямках
Київ-Львів-Київ.

 

Вимагаємо впровадити зупинку “Здолбунів” у схему руху потягу номер 169/170  Інтерсіті + у нарямках Київ-Львів-Київ тривалістю 2 хвилини.

Впровадження цієї зупинки дозволить збільшити пасажирооборот, а відповідно і виручку від наданих послуг.

На сьогоднішній день пасажирськими перевезеннями на території м.Рівне займається 5 перевізників.Тривалість рейсу 4- 4,5 години. Перевезення здійснюються переважно на маршрутних таксі, які були переобладнанні з вантажних мікроавтобусів. Пасажиромісткість такого таксі в середньому 17 чоловік. Маршрутні таксі курсують кожну годину в обох напрямках, без вихідних.

Наведемо простий розрахунок:


5*17*24*2 = 4 080 пасажирів у день

365 *4080 = 1 489 200 пасажирів у рік

Середня вартість квитка у маршрутному таксі складає 100 грн. Припустимо, що вартість перевезення потягом Інтерсіті + у
напрямках Здолбунів — Київ- Здолбунів коштуватиме 125 грн в один кінець (тривалість рейсу приблизно 2,5 години). За цих умов ринок перевезень тільки у цьому напрямку складає приблизно 18 615 000 грн. (18 мільйонів 615 тисяч гривень)на рік.

Залізничний транспорт не здатен повністю покрити потреби ринку на сьогоднішній день, але введення зупинки  тривалістю 2 хвилини у м. Здолбунів буде взаємновигідним кроком як для Укрзалізниці так і для пасажирів. Дозвольте також нагадати, що у Здолбунівському районі та сусідніх до нього проживає населення загальною кількістю 550 тисяч чоловік.

Зверніть також Вашу увагу на те, що маршрутні таксі забруднюють навколишнє середовище значно більше ніж потяг типу Інтерсіті +. Ціна турботи про навколишнє середовище, у даному випадку, 2 хвилини зупинку у кожному напрямку руху потягу номер 169/170  Інтерсіті + Київ-Львів.

З повагою, ті, що підписалися нижче:

  

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист із посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Будь ласка, зауважте, що ви не можете підтвердити свій підпис, відповівши на це повідомлення.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook