Повернути Дениса Мельника на шоу Х-Фактор 10

Просимо повернути в десятий сезон шоу Х-Фактор Дениса Мельника. Денис відповідає усім критеріям концепції "х-фактор" за якими учасники обираються для цього шоу: зовнішня привабливість, володіння голосом і харизма. Ми, люди які створили і підписуємо цю петицію, вважаємо, що Денис Мельник готовий до прямих ефірів більше ніж його конкуренти яких обрала Анастасія Каменських, суддя шоу Х-Фактор, і вирішила забрати у Дениса можливість пройти далі у цьому шоу. Це рішення є помилкою судді, тому що під останнім виступом на веб мережі Ютуб відео з виступом Дениса Мельника набрало одну з найбільших цифр переглядів і позитивних відгуків від глядачів.

 

Своїм підписом цієї петиції прошу суддів шоу Х-Фактор та адміністраціі СТБ каналу переглянути це рішення і повернути у шоу Х-Фактор Дениса Мельника замість менш здатного конкурента.

 

#вернитедениса

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю Надія Павленко право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист з посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook