За зниження швидкості руху та підвищення безпеки руху

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції За зниження швидкості руху та підвищення безпеки руху.

olants

#1 Безпека людей - навищий пріоритет. Треба підтримувати безпеку на дорогах.

2016-05-26 10:35

Безпека людей - навищий пріоритет. Треба підтримувати безпеку на дорогах.

Шашко

#2 Дороги також плачуть по реформах, в т.ч. щодо швидкісного режиму руху.

2016-05-26 14:52

Відповідно до Конституції України, людина, її життя, здоров`я та безпека є найбільшою соціальною цінністю. В цьому контексті вказані у петиції пропозиції щодо внесення змін до нормативно-правової бази, яка діє у сфері дорожнього руху, слугуватимуть конкретизації та реалізації відповідних положень Конституції.

SneGoWeek

#3 Зниження швидкості на дорогах.

2016-05-26 18:39

Менше аварій, менше смертності на дорогах. Менше смертності на дорогах, кращий показник цивілізованої країни! Дякую!

Вікторнадія

#4 Петиція за зниження швидкості

2016-05-31 07:35

Підписую петицію,тому що я зі своєю родиною підтримуємо будь-які розумні кроки на шляху активної життєвої позиції, активного використання велосипеду як транспорту,а тому дбаємо про безпеку на дорогах і закликаємо. Просимо погодити петицію заради безпеки українців на дорогах міста

Sattva

#5 Я "ЗА", але таке обмеження ніколи не буде прийняте

2016-05-31 16:10

Як водій, розумію, що 50 км/год це замало. 80 км/год - норма для більшості доріг Києва.

 

Як електровелосипедист та прихильник електротранспорту, розумію, що 50 км/год - оптимальна швидкість з точки зору економії нерегії в батареях електрокару. До того ж, при 50 км/год на електровелосипеді цілком можна буде їхати в потоці і не перейматися тим, що тебе зіб'ють ті, хто їде понад 80 км/год.

 

Впевнений, що таке обмеження 50 км/год ніколи не буде прийняте, як і те, що Київ, з його підйомами і відстанями, ніколи не стане велосипедним містом.

 

Проте боротися варто, як і спробувати!


Гість

#6

2016-05-31 18:09

Так буде безпечніше

Гість

#7

2016-05-31 20:24

Зниження загальної швидкості руху є одним з найефективніших засобів підвищення безпеки дорожнього руху та зменшення смертельних ДТП. ДОведено на прикладі розвинених країн.

 


Гість

#8

2016-06-01 06:11

Право на життя важливіше права на швидкість