Звернення щодо неприпустимості скасування обов'язкового вивчення мови та історії у вишах

Quoted post


Гість

#19

2015-01-25 22:42

а я не підпишу. як студент ВИШу я добре знаю у що перетворюється вивчення мови чи будь-яких інших гуманітарних предметів у технічному університеті. І я вважаю, що такі предмети у тому вигляді у якому вони є зараз, дійсно непотрібні у вищій школі. вони лише створюють нове корупційне поле і аж ніяк не приносять нічого студенту, окрім можливості дати хабаря. зараз, мабуть, ну мене тут напишуть всякого, ну що ж хай буде так. але Мову потрібно вчити у школі, а не намагатися щось змінювати у ВИШі...

Відповіді

Катерина Мельник

#22 Re:

2015-01-25 23:24:36

#19: -  

 Ви маєте право на власну думку і частково Ваша позиція зрозуміла. Але від того, що виші тепер не зобов'язані будуть викладати історію України, мову, філософію - якість предметів не покращиться і хабарництво не зникне. Ви зачіпаєте дуже болісну, але цілком автономну проблему. Те, що Ваш виш зможе тепер "вивільнити" час на спеціалізовані дисципліни, означає, що він ніколи не ставитиме за мету належне викладання гуманітарних предметів, адже відмовитися легше, аніж викладати якісно. Ось у чому заковика.