Підтримайте проект ЗУ «Про органи самоорганізації населення"!

Саме сьогодні настав час вплинути на органи дежавної влади щодо ухвалення нового законодавства про органи самоорганізації населення!

Необхідність ухвалення такого пакету документів завдяки нашій лобістській кампанії потрапила до Стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства та національного плану дій України щодо реалізації Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд".

Отримавши відповідні завдання, Мінрегіонбуд кинувся їх виконувати. Терміново створили робочу групу, про що ми дізналися тільки ввечері 6 квітня!.

А вже сьогодні, 9 квітня (!!!) завершується опрацювання пропозицій щодо тексту законопроекту «Про органи самоорганізації населення» (нова редакція). І вже завтра, 10 квітня (!!!) законопроект має бути направлений на Кабінет Міністрів.

Який це законопроект, що покладено в його основу - неясно. 
Ми не маємо немає навіть тексту, який має обговорюватися. Не виключаємо, що в основу покладено законопроект, розроблений нами - Асоціацією сприяння самоорганізації населення: http://samoorg.com.ua/?page_id=19, що був обговорений на численних публічних заходах за участю громадськості, але достоменно нам це НЕВІДОМО! Його ми неодноразово подавали в різні органи влади, в т.ч. і в це Міністерство.

ПРОСИМО ВАС ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ ТА ПІДТРИМАТИ ГРОМАДСЬКИЙ ВАРІАНТ проекту Закону України «Про органи самоорганізації населення» (нова редакція).

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю Ганна Трепалюк право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист із посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Будь ласка, зауважте, що ви не можете підтвердити свій підпис, відповівши на це повідомлення.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook