Визнати небажаними іноземцями

11 березня ц.р. на офіційному сайті Міністерства культури Російської федерації опубліковано звернення діячів культури РФ на підтримку «позиції Президента Російської Федерації щодо України і Криму». http://mkrf.ru/press-tsentr/novosti/ministerstvo/deyateli-kultury-rossii-v-podderzhku-pozitsii-prezidenta-po-ukraine-i-krymu.

Понад триста колись шанованих осіб, включаючи багатьох етнічних українців, підтримали порушення Путіним міждержавних договорів та основ міжнародного права, введення російських військ на територію України, розпалювання сепаратизму в Криму, створення та озброєння банд, які тероризують громадян України в Криму та східних реґіонах України, викрадають і вбивають українських патріотів на українській території.

Вимагаємо від Міністерства закордонних справ визнати осіб, які підписали зазначене звернення, небажаними іноземцями, а від Державної прикордонної служби України – вжиття заходів для недопущення цих осіб на територію України.


Олександр Ворона    Зв'язатися з автором петиції

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю Олександр Ворона право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист з посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook