ВІДКРИТИ КИЇВРАДУ

На підтримку вимог кампанії «Дамо РАДУ Києву!» вимагаємо:

1. ВІДКРИТИ КИЇВРАДУ. Зробити вільним вхід в будинок Київської міської ради в робочий час та проводити засідання міської ради, комісій, інших постійних та тимчасових органів ради в відкритому для громадян режимі.

2. ЗБЕРЕГТИ ЗЕЛЕНІ ЗОНИ. Припинити будь-які роботи на територіях зелених, історичних та відпочинкових зон відповідно до Генерального плану Києва, без змін внесених в нього в часи Черновецького-Попова та посилити відповідальність осіб, які причетні до забудов. Міська влада безумовно повинна припиняти будь-яку співпрацю з підприємствами, що здійснюють забудови, а службовці, які порушують це правило повинні звільнятися.

3. ОПРИЛЮДНИТИ БЮДЖЕТНІ ВИДАТКИ. Розмістити у вільному доступі (через інтернет) інформацію про фінансові видатки кожної бюджетної установи в Києві, а також комунальних підприємств та інших організацій, що здійснюють обслуговування в Києві, щоб кожному було зрозуміло витрати кожної копійки.

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю Дамо РАДУ Києву право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист з посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook