Проти скасування потягів на Львів

Вдруге «Львівська залізниця» хоче «відрізати» залізничний зв’язок частини Волині зі Львовом, Івано-Франківськом та Чернівцями. Так, у новому розкладі, який вступить у дію 26 травня, відсутні три прямі потяги до вище названих міст.

Це потяги:

  • №  667/668 «Ковель-Чернівці»
  • № 801Л/ 802Л «Ківерці-Львів» (так званий рейковий автобус)
  • № 6379/№ 6380 «Ківерці-Підзамче»

Додаємо текст звернення, який буде надісланий гендиректору «Укрзалізниці» Болоболіну С.П., начальнику ДТГО «Львівська залізниця» Богдану Піху і, закликаємо усіх надсилати індивідуальні звернення до «Львівської залізниці».

 

_______________________________________________________________________________________________________________

Генеральному директору «Укрзалізниці»
Болоболіну С.П.
Начальнику ДТГО «Львівська залізниця»
Піху Б. П.

ВОМГО «Асоціація Молодих Реформаторів»
М. Луцьк
Вул. Ковельська, 2 (4-й поверх, каб. 7)
43000

ЗВЕРНЕННЯ

Шановні Сергію Петровичу та Богдане Петровичу!

Ми, жителі міста Луцька, Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та інших областей не схвалюємо рішення керівництва ДТГО «Львівська залізниця» про відміну з 26 травня 2013 року поїзда № 668/ 667 «Ковель-Чернівці на літній період та скорочення маршруту потяга № 6379/№ 6380 «Ківерці-Підзамче».

Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація про такі рішення «Львівської залізниці»  вже отримала критичну оцінку серед громадськості Волинської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Адже відміна маршруту «Ковель-Чернівці» та скорочення маршруту «Ківерці-Підзамче» суттєво вплине на свободу пересування значної кількості громадян України, зокрема мешканців західних областей України. В першу чергу це негативно позначиться на зручності пересування студентів, мандрівників, жителів прилеглих до залізниці територій,  представників пільгових категорій та кожного громадянина, якому потрібно буде зручно дістатися з Волині на Львівщину, Івано-Франківщину та у Чернівецьку область й навпаки.

Вимагаємо від Укрзалізниці і підзвітної їй ДТГО «Львівська залізниця»:

  1. Відмінити рішення «Львівської залізниці» про скасування поїзда №  667/668 «Ковель-Чернівці» на літній період, а навпаки забезпечити безперебійний рух цього потяга за тим же маршрутом, для забезпечення постійного залізничного зв’язку між Волинською, Львівською, Івано-Франківською та Чернівецькою областями.
  2. Не  скорочувати маршрут № 6379/№ 6380 «Ківерці-Підзамче» до станції Сапіжанка, адже пересадки з одного потяга на інший спричинять незручності пересування та витрачення часу на переміщення з одного населеного пункту в інший.

На підтвердження незгоди із вашим рішенням про скасування потягів подаємо свої підписи.

 

 

Підписати петицію


Або

Автор петиції побачить всю інформацію, яку ви надасте через цю форму.

Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Facebook