Перейменування вул. Леніна на вул. Героїв Майдану в м.Хорол

Міському голові

Хорольської міської ради

Хорольського району

Полтавської області

Свириденку І.В.

Жителів міста Хорол

Колективна заява

Ми, мешканці міста Хорол, яким не байдуже майбутнє нашого міста, та яку назву буде носити центральна вулиця Леніна, звертаємось до Вас, шановний Ігор Володимирович, та просимо вжити заходів, що до покращення благоустрою нашого населеного пункта: перейменувати вул. Леніна,  саме на вул. Героїв Майдану, центральній площі присвоїти назву "Небесної Сотні" на честь загиблих учасників акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року, встановити пам`ятну дошку пошани та провести  озеленення навколо площі саджанцями "живої огорожі". На місці пам`ятника В.І. Леніну встановити фонтан, облаштувати парк, площу"Небесної Сотні": бруківкою, лавочками, ліхтарями.

Зважаючи на все викладене, вимагаємо від вас, стати на бік громади та її законних інтересів, прав, закріплених Конституцією України, та іншими законами нашої держави. Закликаємо депутатів Хорольскої міської і районної рад підтримати нас, винісши таке питання на розгляд найближчих сесій.

 

7 березня 2014 року

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю Сергій Луценко право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист з посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook