Частоти для Українського радіо

Президент України,

Кабінет Міністрів України,
Комітет ВР з питань свободи
слова та інформації,
Держкомтелерадіо,
Національна Рада з питань
телебачення і радіомовлення

ПЕТИЦІЯ

Ми, слухачі Українського радіо хочемо чути канали "УР-1", "Промінь", "Культура"  у зручному для нас діапазоні і вимагаємо надати частоти кожному із цих радіоканалів.

Українське радіо забезпечувало всю повноту інформації про те, що діється в Україні і навколо неї, навіть у найскрутніші часи. І одночасно, методично, з року в рік Українське радіо, через руйнування проводового мовлення та штучне обмеження часточного ресурсу, втрачало свою аудиторію.

Натомість у FM-діапазоні і нині добре себе почувають зовсім не українські канали із зовсім не українською інформаційною та музичною політикою.

Нас, слухачів, позбавили можливості чути на своїй території своє радіо.

Ми вимагаємо від Президента України, Кабінету Міністрів України, Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, Держкомтелерадіо й Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення максимально посприяти забезпеченню трьох каналів Українського радіо частотним ресурсом у верхньому FM-діапазоні, а також зробити все можливе для відновлення роботи потужних передавачів на середніх хвилях та проводового мовлення.

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю Роман Коляда право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист із посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Будь ласка, зауважте, що ви не можете підтвердити свій підпис, відповівши на це повідомлення.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook