Левицького геть з Івано-Франківської облради

Перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький (ВО “Батьківщина”) грубо відреагував на зауваження громадського активіста — художника Андрія Єфіменка, що “у Народну раду повинні зайти люди, чисті від партій”.

— При всій повазі, за мене проголосувала купа людей, а ти, чоловіче, помовчи, — по-хамськи парирував Олександр Левицький.

Те, що дозволив собі Левицький, є актом приниження службовцем учасника протестних подій.

У соціальних мережах шириться рух за позбавлення першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Левицького його посади.

Зокрема, підприємець і фотограф Ростислав Шпук розповсюдив у соціальній мережі Facebook проект звернення громадськості:

“Те, що дозволив собі Левицький, є актом приниження службовцем небайдужого громадянина, учасника протестних подій.

Саме ці якості — хамство, високомірна глухота і зверхнє чванство - є яйцями режиму, з яких вилуплюється диктатура у разі, коли має благодатне для цього середовище. Ми мусимо довести, що прикарпатське середовище для цього дуже непридатне.

Саме проти цього повстала країна, і не має жодного значення, у кольори якої політичної складової замаскована бюрократична байдужість
Саме такі вчинки є нищівними для кар’єри політика у країнах розвинутої гідності. І повстала Україна саме для того, щоб опинитись у їхньому числі.

Ми вважаємо недопустимим включення Левицького до складу Народної ради.

В разі невиконання цієї нашої вимоги ми змушені будемо звернутись до народних оборонців Івано-франківської адмінбудівлі із закликом згорнути вахти і припинити нічні чергування на барикадах, котрі продемонстроване ставлення до громадянина перетворює на сторожову будку бюрократії.

Сьогоднішній Майдан не є поняттям територіальним, Майдан — це зона відчуження совкової покори, подавленості та владної скритості.

Його перемога буде перемогою, коли влада перестане важити так багато і коштувати так дорого, її повноваження мають бути переглянуті, зі сторони розпоряджень у бік відповідальності.

Доки відносини між бюрократом і громадянином не буде переглянуто і змінено — доти держава не зможе не буксувати.

Революція — це перш за все нагода. Якшо ми її втратимо, то минуле знову ставатиме майбутнім, і прокляттю цієї циклічної сансари не буде кінця.

Тому звертаємось також до депутатів області звільнити пана Левицького із займаної посади у Обласній Раді”.


Олександрович Олег Васильович    Зв'язатися з автором петиції

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю Олександрович Олег Васильович право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Платна реклама

Ми будемо просувати цю петицію серед 3000 осіб, які переглядають інші петиції на нашому сайті, але ще не бачили цієї петиції.

Facebook