Скасувати рішення про встановлення стели “Я люблю Черкаси”

Ми, що підписалися нижче, висловлюємо обурення прийнятим рішенням про встановлення стели “Я люблю Черкаси”, що згідно із макетом матиме такий вигляд.

 

На наш погляд, розробка таких об'єктів міського середовища має відбуватися відкрито та з максимальним залученням громади та професійних експертів.

Стелла "Я люблю Черкаси" має символізувати любов до міста якомога більшої кількості містян. Саме тому при розробці дизайну, виборі матеріалів та місця встановлення стелли варто опитувати і враховувати їхню думку.

Передувати цьому має дослідження щодо того, чи є такий об'єкт дійсно потрібним і актуальним саме зараз, адеж на нього витрачають гроші громади (орієнтовно - 300 000 грн).

Якщо громада висловить бажання бачити подібний об'єкт в Черкасах, то його розробку варто проводити на умовах відкритого конкурсу, переможця якого обиратиме журі незалежних професійних експертів та сама громада шляхом голосування.

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю мешканці Черкас право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист із посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Будь ласка, зауважте, що ви не можете підтвердити свій підпис, відповівши на це повідомлення.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook