Щодо неприйнятності законопроектів № 8711 та № 10290

Quoted post


Гість

#128 Re: Re: Re: Ірина

2012-05-19 18:34

#125: Ірина Канада - Re: Re: Ірина 1. Я сам врач сексопатолог, к.м.н, и авторитетно Вас заверяю: ГОМОСЕКСУАЛЬНОСТЬ - НЕ БОЛЕЗНЬ, она не подлежит лечению как цвет кожи. Всё это "лечение" - абсолютное шарлатанство и выжимание денег. 2. Педерастия - это влечение мужчины к мальчику, т.е. - педофилия, что уже не медицинский термин а криминальный, гомосексуальность - это медицинский термин, гомосексуальность - не является преступлением, а следовательно - все её социальные проявления - не могут криминализироваться.А вот ущемление прав,по признаку физиологии(гомосексуальности) в том числе  свобода слова и самовыражения -и есть дискриминация.3.Пропагандировать физиологию - невозможно, а вот давать медицинскую информацию, социальные ролики для противодействия гомофобии с целюь предотвращения суицидов , психозов, дискриминации - необходимо. Это Вы и Вам подобные называют "пропагандой", что - бред априори.Гетеросексуальный генетически человек гомосексуалом не станет, а вот унижать и гнобить гея возможно и не станет.4.Насилие и пропаганда секса на ТВ имеет больше отношение к гетеросексуальности. Ни разу не видел на ТВ сцен гейизнасилований и гейсекса, в отличии от гетеросекса. 5. НИГДЕ ещё ни маму ни папу не отменили, и это не повод унижать и дискриминировать из- за Вашего психоза людей не по своей воле родившихся гомосексуальными. Поверьте, они бы это по своей воле не выбрали.Необходимо дать им право самореализовываться согласно их физиологической конституции и несмотря на то, что природа их вычеркнула из репродуктивного цикла, лишив счастья отцовства(материнство - к счастью возможно)  быть счастливыми  как и Вы.Что ж Вы так на них взъелись-то? Чем они перед Вами провинили?Этот закон в коррумпированной и неправовой стране развяжет руки милицейскому произволу, людям будут шить сроки вымагая деньги просто за анкету на сайте знакомств. Неужели это не понятно?

 

Відповіді

Ірина Канада

#129 Re: Re: Re: Re: Ірина

2012-05-20 03:01:05

#128: - Re: Re: Re: Ірина

Я сам лікарка і Вас запевняю - гомосексулалізм є хворобою яка піддається лікуванню, особливо на раніх стадіях. Зазвичай гомосексуалізм викликаний браком любові з боку тата до сина у дитинстві, або/і знущання з боку батьків у дитинстві. Свідченням того, що хвороба гомосексуалізму піддається лікуванню є сотні тисяч вилікованих людей у всьому світі. Хворих на гомосексуалізм не треба вбивати або ненавідити, так само як не треба ненавідити хворих на рак або щось інше. Але його ніяк не треба схвалювати - інакше хворий подумає що він здоровий. Як пише канадський доктор наук Генрі Макау (Henry Makow) - гомосексуалізм, це вада розвитку, який не дозволяє людям сформувати довготривалі стосунки з особами протилежної статі". Тобто можна сказати що не лише ті, яких більшість людей називає збоченцям є гомосексуалістами - фактично весь сучасний "шоу-бізнес" пропагує гомосексуалізм (подружню зраду, вільний секс та ін.). Чоловік який покинув свою сім'ю і шукає нову жінки - теж гомосексуаліст, так як не вміє сформулювати довготривалі стосунки з особами протилежної статі.

Тобто важливо, заради здоров'я і повернення до нормального життя хворих на гомосексуалізм людей заборонити пропаганді такої хвороби. Але разом з цим мають бути створені і нові ЗМІ, які будуть пропагувати здорові сімейні цінності, замість вбивтств в новинах розповідати про наукові відкриття та ін., тим симим створюючи міцні сім'ї і тим самим зменшуючи кількість нових хворих. Фактично, на сьогодні так зв. "змі" - головні пропагандисти содомії і головні анти-пропагандисти сім'ї. Нічого дивного тут немає - у знищенні сім'ї, пропагуванні фемінізму і пропагуванні різних сексуальних хвороб зацікавлені насамперед олігархи, адже відомо що людина і міцній сім'ї зазвичай дуже сильна - і якщо знищити сім'ю, це перетворить людей в істот без ідентичності і без жодних орієнтирів, лекко керувати. Пропагування фемінізму створить значно більшу, але і воднчасу дешевшу робочу силу - якраз те, чого хочуть олігархи. Але спроби олігархів марні - звільнені від впилву ЗМІ люди стають нормальними доволі швидко, інстинкти пропагандою не перемогти.

 

 

 

 
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook