Міському голові м. Запоріжжя щодо встановлення пам’ятника Сталіну

Quoted post


Гість

#13 Геть СТАЛІНА й Леніна та іх червону чуму ІМПЕРКОМУНОФАШИЗМУ з УКРАІНИ

2011-11-09 17:54

Слава ІСУСУ Христу ! Я Голова Івано Франківського РУХУ БОРИС ГОЛОДЮК вже більш як 30 років є ОУНівець і знаю по тисячам фактів та особистих розмов з БОГОМ Й БОГОРОДИЦЕЮ  та  Боговидцями що СТАЛІН це пекельна БОГОМ проклята душа і ті які захищають й шанують цього чорта якщо не покаяться і не відпокутують своі гріхи то аж на 4 покоління тобто з дітями й внуками та правнуками будуть страшно покарані БОГОМ ! Я Божим чудом маю прізвище ЯКЕ ЗЯВИЛОСЬ ПІСЛЯ знищення міліонів украінців найзлочиннішою КОМУНОФАШИСТСЬКОЮ БАНДОЮ КРЕМЛЯ В 20 та 30 роки ! МІЙ ДІД МИКОЛА Гаврилович який героічно загинув як сотник УПА "Сокіл " з полтавськозапорізького роду СІРКІВ\ГОГОЛІВ\СТУСА \ШУХЕВИЧА прорвався з групою козацьких сімей тоді в ГАЛИЧИНУ і змінив прізвище та передав заповітом памятати про ГОЛОДОМОР І ПОМСТИТИ СМЕРТЬ знищених комуняками міліонів кращих християн зробити все щоб скоріше пропали всі біснуваті та іх сатанинський 666Р ! ЦЕ Я ЧИНЮ Хрестом як священник і зброєю як офіцер УПА ! Це чинять ті яких явно я веду як ПРОВІДНИК УГВР\УНРуху УПА ! ЦЕ чинять всі знані й незнані мною справжні Божі люди які обовязково до 2013року здолають зло і БОГ іх нагородить на тисячу поколінь ! МИ діти світла ПЕРЕМОЖЕМ ТЬМУ ! Щасливо всім хто з нами а особливо тим хто множить в інтернеті озвучені мною 195 фільмів "СВІТЛО ВІРИ УПА " ! НЕ БІЙТЕСЯ КОМУНЯК ТА ІХ людиноподібнихсобак з міліціі\влади\ прокуратури ! Бійтеся Бога  ! ЩЕ в  1990році як депутат і вожак рухівців  я керував зняттям памятника Богом проклятого ЛЕНІНА в Франківську  і робив все з друзями УПА  щоб ці металоморди були знищені в УКРАІНІ  але  Ж СОРОМНО ЗА ТИХ які ще існують  В МІСТАХ І СЕЛАХ ЗА ДНІПРОМ й не боряться зі злом  ! ЗА 20РОКІВ БОГ перевірив хто з нас є хто і вже скоро тут буде явний СУД його  !  ТОЖ НЕ ЗРАДЬМО  ! Й докажімо що ми козаки УКРАІНИ А НЕ КІЗЯКИ  комуномосковськоі  імперруіни  ЛЕНІНА\СТАЛІНА\ГОРБАЧОВА\ПУКІНА ! ЄДНАЙМОСЯ совісно тайно і явно ЗА козацтво й друзів  Христа Й УПА ! СЛАВА УКРАІНІ ! ЗАЯВУ ПІДТРИМАЛИ 4 офіцери \священники УПА ІНТЕРНЕТ групи УГВР SOKILDNISTER \\\\СВЯТО МОВИ 09 \11\2011рБ Галич +КИІВ +ЗАПОРІЖЖЯ + УКРАІНА

Відповіді

Пиночет

#42 Re: Геть СТАЛІНА й Леніна та іх червону чуму ІМПЕРКОМУНОФАШИЗМУ з УКРАІНИ

2011-11-09 19:46:56

#13: - Геть СТАЛІНА й Леніна та іх червону чуму ІМПЕРКОМУНОФАШИЗМУ з УКРАІНИ

Что же ты , брат во Хрите, одев сутану обманываешь. Признайся честно, что все перечисленные  тобою группировки отнюдь не были политическими, а были террористическими вооруженными группировками на территории СССР- с которыми боролись почти до 1960 года. К чему ты призываешь? Думаешь и сейчас это вам сойдет с рук? Никогда БОГ не наградит таких даунов да еще на 1000 столетий, что ты сам лично можешь сделать, ведь у тебя руки торчат из жопы и все что ты можешь-это ковырять клаву, святитель ты наш.