statement_academics

Quoted post

rc5e

#1

2014-01-27 20:23

Я хочу глобальних змін у країні, життя людини - є найважливішім і найціннішим.

Відповіді

Пробудіться, брати мої!

#40 Коли вже не тіло, а голова народу збудиться?

2014-02-01 15:59:12

#1: rc5e -

Пропоную в неділю, 02.01.в будь-який час закликати у Львові конференцію з приводу сучасного стану України, зокрема майнових претензій українського народу до влади, офіційного спадкоємця СССр (Російської Федерації) та інших питань.Важко тобі, тіло без голови. І важко тобі голово, без тіла ("Слово о полку Ігоревім")
Або скайп-конференцію принаймні...

Пробудіться, брати мої!

#41 Пропоную в неділю, 02.01.в будь-який час закликати конференцію з приводу сучасного стану Ук

2014-02-01 16:01:18

#1: rc5e -

Пропоную в неділю, 02.01.в будь-який час закликати у Львові конференцію з приводу сучасного стану України, зокрема майнових претензій українського народу до влади, офіційного спадкоємця СССр (Російської Федерації) та інших питань.Важко тобі, тіло без голови. І важко тобі голово, без тіла ("Слово о полку Ігоревім")Або скайп-конференцію принаймні...

Пробудіться, брати мої!

#46 Пропоную в неділю, 02.01.в будь-який час закликати конференцію з приводу сучасного стану Ук

2014-02-11 18:35:21

#1: rc5e -

Пропоную в будь-який час закликати у Львові конференцію з приводу сучасного стану України, зокрема майнових претензій українського народу до влади, офіційного спадкоємця СССр (Російської Федерації) та інших питань.Важко тобі, тіло без голови. І важко тобі голово, без тіла ("Слово о полку Ігоревім")Або скайп-конференцію принаймні...