Щодо неприйнятності законопроектів № 8711 та № 10290


Гість

/ #92

2012-05-10 21:51

Парламентська Асамблея Ради Європи

Письмова заява № 513

Цю письмову заяву роблять тільки члени, які підписали їїЗаконопроект що загрожує свободі вираження думок під назвою «Заборона пропаганди гомосексуалізму, спрямованої на дітей» був представлений в парламенті України, Верховної Раді. Він заборонить таку «пропаганду» в ході демонстрацій, в засобах масової інформації та в школах, через штраф до 700 мінімальних розмірів заробітної плати або позбавленням волі до 5 років.

Об'єктивна інформація не становить небезпеки для дітей. В справі Алексєєв проти Росії Європейський суд з прав людини заявив: «Не існує ніяких наукових доказів або соціологічних даних, наявних у розпорядженні суду, які свідчать про те, що просте згадування гомосексуальності, або відкриті громадські дебати про соціальний статус сексуальних меншин, будуть негативно позначуватися на дітях...»

Крім того, Рекомендація Комітету Міністрів CM/Rec(2010)5 рекомендує державам-членам, що «відповідні заходи повинні бути прийняті ... для заохочення терпимості і поваги в школі ... Це повинно включати надання об'єктивної інформації стосовно сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності...»

Законопроект представлений в Україні є підбурюванням до дискримінації. Він не має законного місця в державі-члені Ради Європи. Ми закликаємо членів Верховній Ради відхилити його.

 

http://assembly.coe.int/ASP/Doc/XrefViewHTML.asp?FileID=18255&Language=EN

Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook