statement_academics

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції statement_academics.

rc5e

#1

2014-01-27 20:23

Я хочу глобальних змін у країні, життя людини - є найважливішім і найціннішим.

Гість

#2

2014-01-27 20:24

підписуюсь під кожним словом
д.х.н.,Dr. MRSC
О.Л.
natik

#3

2014-01-27 21:34

Ми переможемо! Ми зробимо Україну вільною і демократичною!
Алла Чернишова

#4

2014-01-27 22:23

Цей світ тримається на праведниках, які мирно живуть і спокійно роблять свою справу. Живуть по совісті, готові жертвувати найціннішим заради свободи і кращого майбутнього. Коли праведник йде з життя, його справу підхоплюють і продовжують інші, щоб світ тримався!
VED

#5

2014-01-27 22:47

Вчені проти олігофренів!

Гість

#6

2014-01-28 00:42

Це велика трагедія всього українського народу, що наши вчені, гідні і порядні люди гинуть насильницькою смертю руками бандитської влади!

Кандидат хімічних наук,
Галина Шуль

Biologist

#7 Biologist

2014-01-28 00:55

Вчені пишуть щось про бога? Чим ви відрізняєтесь від звичайних неуків? Може ви ще у своїх наукових роботах пишете про бога? Ви виступаєте за просвіту українців чи навпаки?
Заберіть бога, не ганьбіть науку України, яка і так в занепаді.
PS Вербицького жаль звичайно, але як справжній науковець, я не можу підписати цю заяву, поки ви не внесете корективи.


Гість

#8

2014-01-28 00:59

Мы Вас поддерживаем!
Мы в Болгарии тоже протестуем против олигархии и мафии в политике.

Доц. д-р Катя Михайлова

Болгарская Академия Наук в Софии


Гість

#9

2014-01-28 03:12

Слава Героям України!

Гість

#10

2014-01-28 08:57

Только глобальные изменения могут привести страну к хорошему результату. Поддерживаю!

Гість

#11

2014-01-28 09:23

Я не можу повірити,мені не вміщається в голові, що на моїй Батьківщині гинуть мирні люди. Особливо боляче за Юрія - яким чином він загинув? Науковець! який так потрібен Україні, затоптаний чоботами ката.
Олена

#12

2014-01-28 11:34

Ця петиція необхідна

Гість

#13

2014-01-28 12:54

Якщо коротко - то ми всі обурені. Як люди, співвітчизники, дослідники і науковці. Душа пішла, вбитий Юрій.. А ми лишилися і маємо продовжувати справу відновлення країни.
Наталья

#14

2014-01-28 15:13

Светлая память Сергею Вербицкому...
Верю, что он отдал жизнь не напрасно и Украина первой из славянских народов бывшего СССР освободиться от невежественных и безнравственных правителей.
Однако, только освободиться - это мало. Главное-это выработка алгоритма дальнейшей жизни по законам нравственности и дальнейшего эффективного управления страной.
Это видится мне главным.
И это тяжелый экзамен на зрелость.
Дай Бог Украине справиться со всеми задачами самостоятельно. Все предпосылки для этого имеются.

Гість

#15

2014-01-28 16:58

I am deeply moved by the death of Dr Verbitskii.
I will never forget the cause for which he died. We wish Ukraina all the freedom and prosperity it is now fighting for.
Prof. Wlodzimierz Zawadzki
Гість

#16

2014-01-28 17:17

ВІЧНА СЛАВА І ПАМ"ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ


Гість

#17

2014-01-28 17:35

Хто вбив Вербицького

Анатолій Плічко

Не знаю, скільки людей у Києві забито і скільки ще буде. Пам’ятаю бурхливі події у Львові під час перебудови, коли влада була в комуністів, а вже діяла УНА-УНСО, коли йшла рукопашна боротьба за церкви між греко-католиками та православними. Жодної людини тоді не було вбито. Вважаю, що це – заслуга львівської інтелігенції та греко-католицької церкви. І мені тоді здавалося, що жодна влада, жодна партія, жодна організація в Україні ніколи не прушить шосту заповідь.

Не треба казочок про російський спецназ. Особи, які порушили цю заповідь, розмовляють однією мовою – російською і походять з одного регіону – Сходу України. Вони люто ненавидять усе українське: мову, прапор, гімн. Досить подивитися Інтернет. Особливо вони ненавидять усе західноукраїнське. Вербицького забили, бо був зі Львова. Це – повідомлення, іншого викраденого, того хто мав щастя народитися на схід від Збруча.

Убивці такими не народилися. Їх виховала інтелігенція Сходу нескінченними лекціями про «бандерів», які регулярно варять борсч з крові російськомовних немовлят. Убивці – це продукт «Науки ненависти», культивованої на сході України.

І тоді, коли навіть харківські футбольні фанати відмежовуються від убивць, інтелігенція Сходу завзато агітує за наведення «порядку». Вважаю, що кров загиблих у Києві на їхніх руках. Чи можна подавати таким особам руку так, начебто нічого не сталося?

Гість

#18

2014-01-28 20:02

Cлава Україні!
Анатолій Плічко

#19 Re: Biologist

2014-01-28 21:53

#7: Biologist - Biologist

Один священник колись сказав: То не важливо, що Яцек Куронь не вірить у бога. Важливо, що бог вірить у Яцка Куроня.

Iryna

#20

2014-01-29 08:06

Вічна пам"ять Герою!Слава нашому народові!Наша перемога в нашій єдності!!!Дякую вам всім.Щиро.Ірина Ястреб.Голова Українського Дому.м.Діссельдорф
Biologist

#21 Re: Re: Biologist

2014-01-29 15:43

#19: Анатолій Плічко - Re: Biologist

'Один священник сказав...'?? - я б очікував більш обргунованої відповіді про походження і функціонування всесвіту від професора у галузі фізики і математики. Але тут не місце для таких дебатів, тим більше, що у вас немає шансів. Все що я прошу як вченого, це говорити мовою НАУКИ, а так як існування жодних надприродніх сил чи божеств НЕ підтверджено наукою, то, як освітянин ви не маєте права видавати це, як факт.


Гість

#22

2014-01-29 21:32

Прикро, але факт. Вся наша біда в тому, що люди забули Божу заповідь "Возлюби ближнього свого як самого себе". Звідси требі і починати. Тоді ніхто не буде посягати на чуже - починаючи від трудових надбань і закінчуючи життям ...

Гість

#23

2014-01-30 04:44

героям слава

Цей коментар було видалено його автором (Показати деталі)

2014-01-30 12:58


#7: Biologist - Biologist

#25 Re: Biologist

2014-01-30 13:14