ЗНО з української мови

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції ЗНО з української мови.


Anonymous

#1

2013-06-10 20:28

Бали рейтингові. Ці два слова спростовують всю вашу петицію.

Цей коментар було видалено його автором (Показати деталі)

2013-06-11 17:29



Гість

#3

2013-06-11 17:29

не дурейте, в укр. языке уж точно все было в норме. я со своимы ошибками согласен вполне.
Ира

#4

2013-06-11 17:39

дурня
оля

#5

2013-06-11 20:27

гамно висране

Гість

#6

2013-06-12 10:10

Творче завдання важчим було у 2 сесії,набагато. Так як і всі решта завдань.

Цей коментар було видалено його автором (Показати деталі)

2013-06-12 10:14



Гість

#8

2013-06-12 10:14

Чому 1 і 2 сесія оцінюються по-різному? Завдання легші в 1 сесії...
Диана

#9

2013-06-12 10:38

что за бред?)))в украинском было все нормально!!уже не знаете к чему придраться,успокойтесь уже...

Гість

#10

2013-06-12 10:38

ЗНО як система оцінювання себе не виправдовує, вона дужа далека від досконалості і не показує реальний рівень знань. Щодо 1 та 2 сесії: у 2 сесії деякі завдання мали двозначну відповідь.Наприклад: "тривалих подорожів" і у "твоїм моніторі" обидва не правильно,і що нам обирати? Текст Вікіпедія,це взагалі окрема тема. Не можливо відповісти правильно. Атмосфера,яка нас зустрічає,це взагалі жах. Спробували б ви самі,в такій атмосфері,згадати всі правила!

Гість

#11

2013-06-12 10:39

эта петиция уже бред полный
перебарщиваете, господа

Гість

#12

2013-06-12 10:45

Саме ЗНО не покажує реальних знань учня.
ПОКАЗУЄ ЯК РАЗ
пункт 3 той же самий 7 (причому ви вже не про тестування з української говорите а про зно взагалі, а це вже інша історія)
коротше кажучи, петиція неграмотно складено зовсім

Гість

#13

2013-06-12 11:05

2 сесія 32 питання,як так може бути?? В тексті якраз ця мікротема присутня!

Гість

#14

2013-06-12 11:10

бред!! с украинским все было нормально. если бы вы были подготовлены, то с ответами проблем не возникло б. согласна с предыдущими комментариями, петиция составлена как-то непонятно, просто ищете к чему придраться


Гість

#15

2013-06-12 11:40

там хоч знай все ідеально, найдуть такі запитання на які відповідь дати важко. а петиція ця складена якось незрозуміло

Гість

#16

2013-06-12 13:19

ШО за "ПОКАЖУЄ"??? нормально нельзя написать???
Guest

#17

2013-06-12 14:10

на мою думку, ця "петиція" - занадто. завдання були хороші. так, друга сесія не зрівняється з першою своїм рівнем складності завдань з української мови та лінгвістикою тексту. із кількома завданнями до тексту я справді не згідна, оскільки два завдання були двозначними (№30,31). якщо брати до уваги міф про скриньку Пандори, то так, відповідь буде такою, якою була зазначена. але ж завдання по тексту, тому там відповідь може бути іншою (знання/невігластво). так само можна сперечатися з відповіддю до завдання №33. але решта завдань були хорошими, не суперечливими. завдання з літератури були легшими, ніж у першій сесії. але і оцінювання буде відповідним. все залежить від самих абітурієнтів, від кількості ЇХНІХ помилок.

ЗНО приблизно показує рівень знань абітурієнта. ясно, що кілька балів можна втратити через неуважність, хвилювання чи навпаки набрати, вгадавши правильну відповідь. але ж більшість завдань ти не вгадаєш і не завалиш. є різниця між абітурієнтом, який набрав 190, 170, 150 чи 130 балів. якщо ЗНО було б простим, легким, то такої різниці у балах не було б видно, якраз тоді це було б несправедливо.

на те, чи дивиться інструктор на абітурієнта крізь пальці, не впливає те, що він знає його чи ні. + саме для того є два різних інструктори. це все залежить від людського фактора. інструктори також бажають нам добра і хочуть, аби ми поступили, хочуть допомогти. звісно, несправедливим і образливим є те, що декому вдається списати. хотілося б, аби цей процес і справді був такий строгий, яким має бути. але рідко буває все так, як тобі хочеться.

усі формальності мають бути присутніми. те, що ти сидиш ще 30 хв і чекаєш, поки всі формальності нарешті будуть проведені, справді трохи втомлює. але це аж ніяк не впливає на час, який дається тобі для виконання роботи над тестом. стільки часу чекав перед тим всім, то можеш ще потерпіти тих нещасних 20-30 хв.

до ЗНО з англійської мови взагалі не маю ніяких зауважень. воно було складено добре. не можуть же всі завдання бути легкими. звісно, є завдання "між рядками", але таких є 2-3 з 42-ох чи 87-ми. знання з граматики добре показують останні два завдання і твір.

але думка про те, що скласти іспит тим, хто складає ЗНО, є цікавою. і справді ЗНО складають не фахівці. варто лише згадати завдання з біології. але це все лише якісь фантазії, бо тоді не буде ніякої секретності.

але я не розумію, нащо така велика кількість скарг? це все лише призведе до того, що ЗНО відмінять, та й все. кому це потрібно? адже скласти ЗНО є набагато кращим, ніж вступні іспити університету. так є хоч якийсь шанс чесно поступити. за свої помилки потрібно винити лише себе, а не когось іншого. ЗНО - добровільна справа. ніхто не змушує тебе його складати. якщо щось не подобається, то можеш складати вступні іспити до вузу. або ж їдь до іншої країни, де української мови навіть знати не потрібно.


Гість

#18

2013-06-12 16:45

Друга сесія була набагато важча ніж перша!!!

Гість

#19

2013-06-12 17:57

а в другій сесії яке було творче завдання?
Sofi

#20 Re:

2013-06-12 19:23

#10: -

перш ніж щось писати, перевір.Займенник твій у М.В. має паралельні форми.Тому все вірно!
"Присвійні займенники чоловічого і середнього роду в місцевому відмінку однини
мають варіанти: (на) моєму – (на) моїм, (на) твоєму – (на) твоїм, (на) своєму –
(на) своїм, (на) нашому – (на) нашім, (на) вашому – (на) вашім. Частіше
вживаються перші з наведених паралельних форм, а в науковому та
офіційно-діловому стилях вони є єдино допустимими."


Гість

#21

2013-06-12 21:20

я не згодна з оцінюванням 1 та 2 сесії....вони повинні оцінюватися однаково, а не так як зараз...за 1 сесію дають на два бали більше! за що? завдання ж майже ідентичні! не справедливо!!!!!!!!!!!

Гість

#22 Re:

2013-06-12 21:20

#19: -

Моя хата скраю - нічого не знаю

Pijonika

#23

2013-06-13 06:45

Люди успокойтесь!Для каждой сессии будет СВОЯ таблица расчета балла. Поэтому ,наверняка, второй сесии будет даваться больше рейтинговых баллов за одно и тоже количество тестовых баллов, что и у первой сессии))Раз уж вы утверждаете , что вторая сессия сложнее.

Игорь

#24

2013-06-13 11:43

Да как раз творческое задание было легче...Во второй сессии "Моя хата з краю - нічого не знаю", миллион примеров можно привести, да и молоть о моральных ценностях, а вот о книге как-то тяжелее пример подобрать с сочинений, так что не жалуйтесь
Олена

#25 Re:

2013-06-13 13:02

#10: -

Шановний (-а) абітурієнт! Я цілком згідна з Вашою думкою, але!!! Треба піднімати галас із приводу тексту 2 сесії. Я маю для цього законні підстави, оскільки 5 запитань до Вікіпедії  визнані неправильними однією з найвищих наукових інстанцій України. Документ у моїх руках буде в понеділок. Якщо є охочі підтримати протест - об"єднуймося. Передавайте цю інформацію далі