Міському голові м. Запоріжжя щодо встановлення пам’ятника Сталіну


Гість

#101

2011-11-10 00:05

Геть символи совєтського фашизму з України!

Гість

#102

2011-11-10 00:21

Не розумію, як можна возвеличувати вбивцю і ката українського народу.

Гість

#103

2011-11-10 00:45

Застосування «ленінської політики» голоду, як зброї проти населення, теоретично обґрунтованої ідеологом більшовизму і «вождем пролетарів» В.Ульяновим (прізвисько «ленін») у статті «Сумеют ли большевики удержать власть» , ще до жовтневого перевороту втілили комуністи . Так, що голод у 20-30-х роках, став інструментом впровадження колгоспної системи, а українці стали жертвами цієї політики в місцях їхнього компактного проживання на Кубані, в Поволжжі, на Білгородщині, Воронежчині, в Північному Казахстані, окрім власне нинішньої території України. Стали відомими прізвища зачинщиків та практичних виконавців «ленінської» політики: Секретар ЦК ВКП(б) - Сосо Джугашвілі (прізвисько Йосип Віссаріонович «Сталін»), Секретар ЦК ВКП(б) - Лазарь Каганович, Голова Ради народних комісарів СРСР - Вячеслав Скрябін (прізвисько «Молотов»), Секретар ЦК ВКП(б) - Павло Постишев, Голова Ради народних комісарів УСРР - Влас Чубар, Генеральний секретар ЦК КП(б)У - Станіслав Косіор, другий секретар ЦК КП(б)У - Мендель Хатаєвич, та інші високопоставлені діячі ВКП(б). Стали відомими цинічні слова Менделя Хатаєвича восени 1933 року: «Безжальна боротьба відбувається між селянством і нашим урядом. Це боротьба не на життя, а на смерть. Цей рік був роком перевірки нашої сили та їхньої витривалості. Потрібний був голод, щоб показати їм, хто тут господар. Це коштувало мільйонів жертв, але колгоспна система має тут залишитися навіки. Ми виграли війну»

Гість

#104

2011-11-10 00:46

Сталін - кат українського народу!

Гість

#105

2011-11-10 00:52

Тут нема що коментувати. І так все ясно. Якщо вони назбирали грошей на відновлення пам"ятника, то треба його знову зруйнувати. І так робити раз за разом, поки в них бабло не закінчиться!
pensioner
Гість

#106 Памятник тiрану

2011-11-10 00:54

Встановлення памятника людинi,яка всим  ЦИВIЛIЗОВАНИМ   СВIТОМ  визнана  катом та тираном, це небезпечно для миру в Украiнi . Навiть грузини не пишаються  цiею  особою ,бо не хочуть брати на себе моральну вiдповiдальнiсть за десятки мiльонiв  страчених iхнiм  земляком людей. Сьогоднi  увесь свiт рухаеться  астрономiчними темпами у майбутне, а наше керiництво хоче зупинити час ? У 21 столiттi  навiть дошкiльнята знають,що " невозможно дважды зайти в одну и ту же реку" ,або "все течет ,все изменяется.."  Керiвництво областi , як i краiни , намагаються " повернуть речку вспять..."  А чi  спитали вони молодь ,яка е основною виробничою силою та буде працювати (?) ,щоб у них (сьогоднiшних керiвникiв) була пенсiя . В якiй  краiнi  молодь хоче жити ? Подивiться статистику : бiльше половини молодi (52%) [хочуть виiхати за кордон. Молодь не цiкавлять застарiлi " нафталiннi"  цiнностi  з минулого 20  сторiччя.  Вони - люди СВОГО часу , а  не минулого, вони мають своi цiнностi , мрii , плани, вони не хочуть жити по комунicтичнiй вказiвцi.  Керiвникам областi треба  прислухатися до молодi , та " не дразнить гусей".... бо бiльшicть революцiй  починали студенти та молодь, а батьки iх  согоднi пiдтримають. Встановлення памятника - це роздування конфликту та iще один крок до межi , за  якою у влади може бути сумне майбутне . Icторiя мае  багато подiбних сумних прикладiв. Тому(поки що...) шановнi керiвники областi !  Не йдiть на комунicтичному поводку, не продавайтесь за росiйськi  грошi та полiттехнологii. Ще нiкому не вдалося загальмувати час та "повернути рiчки..."

 


Гість

#107

2011-11-10 01:17

В Україні є свої героі. А криваві чужинці, які знущалися з нашого народу - Петро Наришкін (Перший), Опип Джугашвілі, та інші, нехай відправляються на звалище історії разом з КПСС - КПУ!!!

Гість

#108

2011-11-10 01:57

Всі чесні люди, патріоти -- приєднуйтесь!

Гість

#109

2011-11-10 03:02

Сталін повинен залишатися похований!

Гість

#110

2011-11-10 07:18

Абсолютно не зрозуміло, чому вшановується пам'ять Сталіна? Гадаю, він і так живе в пам'яті нащадків репресованих сімей. Не хотіла б, щоб подібне з'явилось в будь-якому місті країни!

Гість

#111

2011-11-10 08:14

ВСІХ ФАШІСТОВ-МАРКСІСТОВ-ЛЄНІНІСТОВ-СТАЛІНІСТОВ-СІОНІСТОВ-САТАНІСТОВ - НА КАРАНДАШ. ВОНИ ЩЕ ПОПЛАТЯТЬСЯ ЗА ТІ 40.000.000 УКРАЇНЦІВ, ІЗТРЕБЛЕНИХ НИМИ В ПЕРІОД З 1917 ПО 1991 РІК. "БУНТ СЛОВ"ЯНСЬКИЙ СТРАШЄН І БЄСПАЩЯДЄН!"

Гість

#112

2011-11-10 08:23

В ДНІ ПАМЯТІ міліонів жертв ГОЛОДОМОРУ є дуже ідіотське й бридке поклоніння ПАРАНОІКУ ТА СУПЕРВБИВЦІ СТАЛІНУ ....памятник Богомпроклятого сатаниста ДЖУГАШВІЛІ це особливо цинічний злочин все більш нахабніючих в Украіні комунофашистів ! Запорожці не бійтеся імпербандитів заявіть як гідні козацькі діти свою священну позицію проти червоноі чуми ! МИ ПЕРЕМОЖЕМ ! ЩАСЛИВО З БОГОМ ! Слава Украіні +УПА

Гість

#113

2011-11-10 08:34

Підпис Сталіна особисто є на "розстрільних списках" комунстів того ж таки Запоріжжя. Ставити в цьому місті пам'ятник такому кату - це блюзнірство.

Гість

#114

2011-11-10 08:49

підписуюсь!
інтернет група УПА\УГВР SOKILDNISTER

#115 Re: Re: Геть СТАЛІНА й Леніна та іх червону чуму ІМПЕРКОМУНОФАШИЗМУ з УКРАІНИ

2011-11-10 09:19

#42: Пиночет - Re: Геть СТАЛІНА й Леніна та іх червону чуму ІМПЕРКОМУНОФАШИЗМУ з УКРАІНИ

СЛАВА ІСУСУ Христу ! Привіт тобі брате блудний ...якщо ти ХРИСТОВИЙ  то ЯК РОСІЯНИН  покаєшся а якщо ТИ МАСКАЛЬ  антихристовий слуга  КГБанди ПУТІНА І ГУНДЯЄВА \Сімоненка....ТО БУДЕШ ШИЗІТИ далі .... та твоє зло на тебе й обернеться ! Тобі відповідає ЯКІВ БОРИСОВ черговий в неті  КАПІТАН\капелан  УГВР  як заступник генерала \капелана УПА  ГОЛОДЮКА ! По перше - ОУН\УПА це патріотичні об"єднання не лиш украінців а як росіянин по батьку а украінець по мамі я теж там є ДАВНО ЗАПРИСЯЖЕНИЙ .... поряд з іншими справжніми християнами які продовжують явну і тайну боротьбу проти окупантів  не лиш в УКРАІНІ а й в Росіі \РУСІ що окупована комуножидомасонами та іх різними партіями та лжехристиянською сектою гомосексуала генералпопа з ПУТІНоЛЕНІНграда проти якого виступають істинні священники та християни росіяни  ( знайди  на ЮТУБІ відео "ГУНДЯЄВ ПІДАР") По друге -наша священнича форма є не сутана а похідний одяг в якому зліва хрест а праворуч пістолет ...ОТОЖ наш генерал \капелан УПА правильно все написав   а я пояснюю що такі як ти мали 20 років щоб пізнати  правду  покаятись.... а як слово не дійшло то куля поможе ...   І по трете - ми всі хто є в УПА виконуєм найгероічнішу  роботу і найпотрібнішу службу по захисту УКРАІНИ і світу від сталінськопутінськогокомунофашизму який  в порівнянні з  гітлеризмом є в тисячі раз більшим злом і ближчим часом над всіма біснуватими комуняками буде Суд Божий  ! Четверте  - щодо образ і грубощів які ти написав проти нас і нашого шефа це свідчить про твою озлоблену й погану душу яку ми посвячуєм під молитви всіх святих ...і хай БОГ дасть чудо твого покаяння або покарання як будеш ти далі біснуватись проти украінців й УКРАІНИ ! Пяте це те що є документи як Голодюк на відмінно ВЧИВСЯ НА інженера мебляра  та ЮРИСТА і ОФІЦЕРА\СВЯЩЕННИКА УПА  мав до того нагороди як столяр і музикант ....А після того тисячі людей його обирали  й головою УНРуху та депутатом і в Президенти Украіни львівяни  в 1999році пропонували ...він має  за героізм шану від БОГА й справжніх християн  та нагороди УГВР \УПА ....  а  ДО РЕЧІ НАВІТЬ в соварміі СЕРЖАНТ  а тайно старшина УПА ГОЛОДЮК створив з своіми друзями під керівництвом командира танкового полку  ІВАНА Шевченка в своій ПОДІЛЬСЬКІЙ казармі танкістів  кращу в  СССР деревообивку та живий куток фонтан з квітами \рибами \птахами... про що писали газети ...але не лиш  танк водити і заряжати ДАВНО навчився наш генерал ...а він і ми вмієм і будем захищати  СВОЮ рідну ЗЕМЛЮ  всіма  можливими способами ТАК ЯК КОЗАКИ героічно і навічно ...Ти можеш тут далі щось писати  але за кожне слово проти нас  все більше покарання будеш мати .....ОТОЖ покайся якщо в твоій душі є НАШ РУСИЙ СИНЕОКИЙ БОГ Христос  або згинь і пропади якщо ти дитя тьми САТАНИ  ... Памятай що в цім або наступнім році УПА  та Украіна з БОГОМ  ПЕРЕМОЖЕ ! СЛАВА  НАЦІІ ! Смерть ворогам ! АМІНЬ


Гість

#116

2011-11-10 09:29

Східна Європа відійшла від і викинула на смітник комунізм і сталіна, в Україні знову хочуть звести пам"ятники, який зробив страшні і великі злочини і вчинив більше ніж його друг А.Гітлер, і зведення того пам"ятника це глум над жертвами і великий ляпас для синів та внуків їхніх, адже є міліони свідків а пам"ять жива.
Мер Запоріжжя якщо ви хочете зробити добро робіть його, ане зводити пам"ятник Сталіну інакше вас прокленуть. Тож нехай Всевишній вам допомагає робити розумні і благородні справи.

Гість

#117

2011-11-10 10:03

Поки не буде політичної люстрації та світового суду над більшовизмом подібні ситуації будуть переслідувати українську націю.Нащадкам Сталіна не потрібен закон та навіть рішення власної партії, яка засудила культ особистості Сталіна. Вони є фанатами.

Гість

#118

2011-11-10 10:11

"Большая греческая операция" Сталина.

http://old-mariupol.com.ua/mariupol-1937-god-grecheskaya-operaciya/

Мы этого не забудем!

Гість

#119

2011-11-10 10:14

Ставити пам"ятник катові України в Україні це позамежами мого розуміння!

Гість

#120

2011-11-10 10:30

Таке неподопство не можна допускати ні з сталіним ні з катериною яку хочуть в Луганську поставити нема слів...

Гість

#121

2011-11-10 10:36

Гитлеру тоже поставте!

Гість

#122

2011-11-10 10:38

За демонтаж пам'ятника ката народів - кривавого Сталіна!

Гість

#123

2011-11-10 11:00

Коммунисты и их вожди преступники как для своего народа так и для всех граждан планеты. Их нужно судить а не ставить памятники. Такие молодые коммунисты как Зубчевский делают политическую карьеру на чувствах пожилых людей...обманывая их снова..Их цель депутатство а не нужды простых людей. Убрать нужно все места и памятники где происходит идолопоклонение коммунистической идеи. Смешно смотреть как кучка наших городских властей возлагают цветы к памятнику комсомола под усиленой охраной милиции. Как выступают по ранее заученому тексту старые комсомольцы...Посмотрите кто там Карташов, Ванат, Кальцев и т.д. люди которые сделали политическую карьеру на коммунистических идеях. Что они нам могут рассказать? Только то что в то время жили хорошо....ну в основном они....ЛЮДИ ОДУМАЙТЕСЬ..

Гість

#124

2011-11-10 11:37

Навіщо встановлювати сімволи пригнічення людини? Нащо брехати людям? Дії Сталінізму були засуджені на з"їзді КПРС. Як таке може бути у Запоріжжі? Чому комуністи мовчать,дозволячі "своім" чильникам робити таке неподобство? Чи може у комуністів вже наступив "маразм"???

Гість

#125

2011-11-10 11:37

Хватит позориться!Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook