Частоти для Українського радіо

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Частоти для Українського радіо.

чернігів

#101

2014-08-07 08:51

в Чернігові немає жодного україномовного фм каналу, окрім Ера фм. В часи Ющенка фм радіо змусили дещо українізуватися. І ретро фм, і мелодія, і наше радіо, і навіть рускає радіо вели мовлення переважно українською (ведучі). А останнім часом все повернулося як в часи Кучми - всі ці канали стали суціль російськомовними. навіть новини вже йдуть російською, і ведучі не розмовляють українською. Коли припиниться мовний геноцид над українцями, яких в тому ж Чернігові понад 80 відсотків??


Гість

#102

2014-08-07 08:56

Нарешті відбуваются якісь дії для відвоювання інформаційного простору. Це, мабуть, важливіше ніж наші війскові перемоги на сході. Як це не розуміє наш уряд і парлментарі!?


Гість

#103

2014-08-07 09:41

Я СЛУХАЮ ПРОВОДОВЕ РАДIО ПРАЦЮЮТЬ ВСI ТРИ КАНАЛА ЦЕ ВДОМА А ФМ ДIАПАЗОНI ТЕЖ ХОЧУ СЛУХАТИ НIЧОГО НАШI ЧАСТОТИ ЗАСОРЯТИ ГIБРИДНИМИ АНТИУКРАIНСЬКИМИ ПРОГРАМАМИ


Гість

#104

2014-08-07 14:29

Надзвичайно класне радіо! Напевно, єдине, що не навантажене рекламою та низькосортною попосою.


Гість

#105

2014-08-07 15:33

Класне радіо!
Теляпія

#106

2014-08-07 17:20

Зараз як ніколи потрібна офіційна інформація, але мало які канали її надають, викидаючи в ефір переважно попсові пісні і низькосортний гумор.

Українське радіо готує і транслює передачі для всіх верств населення і на самі різноманітні теми, тож вважаю за необхідне, щоб якомога більше людей мали змогу чути цей канал.

Віктор

#107

2014-08-08 07:46

У Черкасах УР працює на УКВ діапазоні , а приймачі , які можуть приймати цей діапазон не випускаються з часів СРСР . Нові приймачі мають замість УКВ ФМ діапазон , тому необхідно терміново переводити УР на ФМ діапазон замість різних " шансонів " та " руських радіо " , які тільки засмічують ефір ...


Гість

#108

2014-08-08 12:00

Давно вже шукав національне радіо на ФМ діапазоні...
Stem

#109

2014-08-08 12:08

Дуже цікава радіостанція. Завжди свіжі новини, погода, не просто музика, а музика - Українських виконавців, розповіді про цікавих та видатних людей із різних сфер життя. Цікаві розповіді, історичні факти, гороскопи. Я впевнена, що роботи професійної команди цікава людям різного віку та світогляду. Дуже сподіваюсь що буду насолоджуватись Вашим єфіром кожного ранку з 6-ї години. Бажаю успіхів.

nm

#110

2014-08-08 18:07

Ми зростали з українським радіо! Особливо я любив слухати "Театр перед мікрофоном". І за мої знання в області культури я вдячний саме нашому радіо. Колись давно, після бурі, проводове радіо не працювало близько трьох тижнів, і коли з`явилися ремонтники, то мій сусід, колишній голова сільради, сказав їм - хлопці, за таку роботу вас би колись розстріляли... Та совкова влада добре розуміла значення радіо в кожній хаті! А ми тепер програємо інформаційні війни, бо проводи і трансформатори здали на брухт, накупили FM приймачів, а там рідному радіо не знайшлося, бачте, частоти. Є вона для хіт-, поп-, шансон-, купи каналів з мовою близького сусіда, а для своєї - нема! Ну скільки ж можна розмінювати власний стратегічний ресурс на ефемерні грошові знаки? Ні FM, ні проводи недоступні ніякому інформаційному ворогові, а собі ми самі закрили до них доступ. Тому ОДНОЗНАЧНО: всі канали Українського радіо повинні бути і на FM і в проводовому мовленні!!!

полтавець

#111 Re:

2014-08-09 09:25

#8: -  

 Нарешті зрозумів, чому не можу на своєму "panasonic" (88-108) знайти УР. Зате "Русское радио" найпотужніше.

Andre

#112

2014-08-09 09:33

Народ слухайте украінське


Гість

#113

2014-08-09 12:15

!!!

Гість

#114

2014-08-10 07:04

Вважаю що це не є проблемою надати Українському радіо ФМ частоти, адже від них завжди лунає актуальна інформація без зайвої музики та довгої реклами!

Валентин

#115

2014-08-10 09:32

Однозначно потрібно вивести українське радіо в євро діапазон (88-108 FM) щоб була можливість слухати будь-яким сучасним бюджетним приймачем. В Умані є можливість приймати УР-1 тільки з ретранслятора в Буках на частоті 67.8 мгц. Але рівень сигнала настільки слабий що потрібна спеціальна антена з підсилювачем, та на більшості сучасних радіоприймачів відсутня можливість прийому на цій частоті. В Умані ефір FM діапазону "забитий" тільки розважальними!!! програмами.

Українець

#116

2014-08-10 09:41

Всіма руками "ЗА" можливість слухати улюблені хвилі українського радіо будь-де і будь-коли в FM-діапазоні; це - одна із давніх мрій.


Гість

#117

2014-08-10 15:05

Україні - українське радіо.

Гість

#118

2014-08-10 16:00

Присутність в ФМ діапазоні різних друго- і третьє-рядних станцій,відвертих "пустишок",і відсутність головного голосу країни в мене викликає подив дуже давно.Виникає питання:невже не знайдеться в країні здорового глузду,щоб виправити цю помилку!?Офіційні новини повинні бути доступними кожному Українцю!Незалежно від місця проживання і місця знаходження!(Я маю на увазі масове розповсюдження ФМ приймачів.)Краще витратити гроші на ФМ радіо,чим потім витрачати на набої та гармати!


Гість

#119

2014-08-10 18:36

Файне радіо
Хорт

#120 Пiдтримай Петицiю

2014-08-10 21:27

Повнiстю згоден з вимогами Петицii. ФМ-дiапазон дiйсно забруднений росiйською попсою та пропагандою. А на ФМ тiльки якась "солянка" Першого каналу з фiрташевською р/с "Радiо Ера ФМ". Також вважаю за необхiдне зобов`язати Укрзалiзницю транслювати у потягах украiнськi нацiональнi радiостанцii,а не кацапську гидоту, як, наприклад, це роблять у фiрмовому потязi "Оберiг" Харкiв - Киiв. Провiдники навiть ображаються, коли звертаешся до них украiнською, ще й погрожують iнколи!

Хорт

#121 Щодо петиції

2014-08-11 06:33

Хоч і з великим запізненням, але треба це робити. Правда, вражає те, що чиновників треба стимулювати Петицією! Вони що там, у верхах, самі цього не можуть зробити на виконання своїх посадових обов’язків, за власної ініціативи? Навіщо такі "патріоти"? Куди дивляться "чиновники" з Верховної Ради, Кабміну, з Держкомтелерадіо та інші? І навіть радник самого Президента Ложкін? Дивно якось?

І треба, щоб усі національні канали мали частоти, а не вибрані кимось з якихось міркувань! Радіочастотний ресурс- це власніть громадян, а не олгархів-медійників! Усі радіопрограми всіх радіоканалів  Українського радіо високої якості. Спасибі тим, хто їх створює і ведучім!


Гість

#122

2014-08-11 11:11

Українське національне радіо повинно бути у кожному будинку, у кожній квартирі. Кожен громадянин України повинен мати змогу без перешкодно чути голос своеї країни.


Гість

#123

2014-08-11 12:44

Мені 27 років, але через, що всі шкільні канікули проводив у селі маю величезну ностальгію за передачами українського радіо. По сьогоднішній день, прийшовши з церкви у неділю в кухні весь день грає саме  1 канал українського радіо. Люблю Вас!!!

Анатолiй Бубир

#124

2014-08-11 15:02

У нашому мiстi трансляцiя УР-1 на УКХ 73,88 МГц, колись "Промiнь" мовив на FM, але зараз його не транслюють. Дуже хочу, щоб жителi м. Лохвиця мали змогу слухати програми НРКУ в доступному для всiх FM дiапазонi. Я залюбки слухаю улюблене Радiо "Промiнь" он-лайн, але це не дуже зручно, адже в авто вже не послухати, та й не у всiх наявний iнтернет.

DarkPersonality

#125 Радіочастотна катастрофа

2014-08-11 15:48

 Я громадянин своєї Батьківщини - України, тому питання, просте і зрозуміле кожному: чому маю слухати радіостанції, що мовлять нерідною мені мовою. Як так вийшло, що конституційне право про захист моєї рідної мови порушене, а державна влада не зробила нічого для виправлення ситуації із раідомовленням нашої країни? Так, мені все ж пощастило - у мене є радіоточка яка дає сигнал 4 каналів Національного радіо.

 Але є одне але: провід із таким потрібним Українським Рідним Словом далеко не затягнеш, а звичайний приймач, що вмонтований чи не в кожний телефон, USB-колонку чи інший пристрій, приймає тільки FM діапазон, що бере свій початок від 89,0 Мгц, а у нашому краю рідне серцю радіо мовить на частоті 66,53 Мгц. Це унеможливлює прослуховування улюблених передач. Тому звертаюсь до Вас, панове, "народні" службовці: рятуйте і так критичну ситуацію із нашим радіоефіром, якщо хочете щоб держава встояла і ви не втратили своїх посад.

Марчук Назарій 18 років