Повернення футбольному клубу м. Черкаси історичної назви "Дніпро"

В м. Черкаси професійний футбол існує з 1955 року. За свою глибоку футбольну історію, Черкащина не раз мала честь приймати на своєму полі грандів радянського футболу, а в незалежній Україні черкащани були в кроці від виходу до Прем’єр-ліги. Піввікова футбольна історія Черкас творилася під різними назвами, але більшість часу, а саме впродовж 31 року, кращий професійний клуб області гордо називався ФК «Дніпро».

У 2009 році ФК "Дніпро" Черкаси припинив своє існування через фінансові негаразди.

Наприкінці 2010 року в місті за підтримки керівництва області був створений новий футбольний клуб з назвою "Славутич". Тоді місцевим вболівальникам не вдалося відстояти історичну назву, яка за стільки років вже встигла назавжди закарбуватися в їхніх серцях.

Зараз просимо Вас підписати петицію за збереження традицій черкаського футболу і повернення ФК назви "Дніпро", адже зміна власників чи спонсорів не може кожного разу бути причиною нехтування історії і плодити нові назви.

Щиро дякуємо за підтримку!


Віддані вболівальники    Зв'язатися з автором петиції

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю Віддані вболівальники право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист із посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Будь ласка, зауважте, що ви не можете підтвердити свій підпис, відповівши на це повідомлення.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook