Ековоїни!Підтримайте створення інспекції з благоустрою у Луцьку!

Друзі! Наша боротьба за екологію продовжується! Весною ми прибираємо Луцьк ("Зробимо Луцьк Чистим"), а далі боремося щоб сміття було менше. Наразі реалізовується проект «Зробимо крок до чистих вулиць», метою якого є збільшення кількості смітників у нашому місті. Ми стикнулися з проблемою,відповідальність та штрафуванням за відсутність урн, неналежний їх стан та забрудення міста ніхто у Луцьку безпосередньо не відповідає. Ці функції повинна виконувати інспекція з благоустрою, яка створена у багатьох містах України: Київ, Вінниця, Одеса, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Сокаль, Нововолинськ та багато інших. Питання про створення такого структурного підрозділу у Луцьку раніше не піднімалося.

Список можна продовжувати безкінечно!

Звертаємося до Вас із проханням підтримати нашу ініціативу у створенні Інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Луцька при Луцькій міській раді.

Виявіть свою громадську позицію та скажіть свою думку.

Чи потрібно створювати Інспекцію по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста?

 


СГО "Молодіжна Платформа"    Зв'язатися з автором петиції

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю СГО "Молодіжна Платформа" право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист із посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Будь ласка, зауважте, що ви не можете підтвердити свій підпис, відповівши на це повідомлення.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook