ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ щодо бюджетної відкритості

Зв'язатися з автором петиції

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ щодо бюджетної відкритості!

2013-09-12 18:52:58

Отримавши доступ до публічних фінансів тобто НАШИХ З ВАМИ ГРОШЕЙ, політики чомусь швидко забувають про наші інтереси та потреби.

Невміння чи небажання громади впливати на бюджетний процес – створює сприятливий ґрунт для неефективного використання НАШИХ ГРОШЕЙ.

За мільярдні збитки бюджетів, неефективне витрачання бюджетних коштів, недоотримані доходи через лінь та недбалість, розбиті дороги повинні заплатити ті, хто взяв відповідальність за бюджетні рішення та впливав на витрачання бюджетних коштів.

 

Повинні заплатити - своїм переобранням, політичною обструкцією, зрештою грошима та свободою.

 

Ми закликаємо разом слідкувати за грошима! Нашими грошима! Чому бюджет Києва недотримує більше 14 млрд грн та як нам  навести лад з публічними фінансами Ви можете почитати в аналітичному висновку

http://www.osf.org.ua/self_government/analytics/Resume_Budget+Kiyv+2012/

та  http://gazeta.dt.ua/internal/goliy-korol-_.html статті "Голий король?"

НАШІ ГРОШІ ПОВИННІ ПРАЦЮВАТИ НА НАС!

Поставивши свій підпис під ВІДКРИТИМ ЗВЕРНЕННЯМ ТА ПРИЄДНАВШИСЬ ДО ІНІЦІАТИВИ Фундації «Відкрите суспільство» та її  українських та міжнародних партнерів, ти зробиш внесок у наведення ладу з НАШИМИ ГРОШИМА. Ми готові надати Вашій організації чи зацікавленим громадянам експертно-аналітичну та організаційну підтримку в забезпеченні участі в бюджетному процесі на рівні міського та обласного бюджетів.

Бюджети в Україні на 2014 рік повинні бути прийнятті з проведенням бюджетних слухань за активної участі громадськості та експертів! Це -  реальний шанс підвищити громадський контроль за  НАШИМИ ГРОШИМА, збільшити надходження і оптимізувати витрати.

ПІДТРИМАТИ ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ
(тисніть тут)

 


Леся Шевченко



Поширити цю петицію

Допоможіть цій петиції набрати більше підписів.

Як просувати петицію?

  • Поділіться петицією на своєму Фейсбуці, на стіні та у групах, пов'язаних з вашою темою.
  • Зконтактуйте зі своїми друзями
    1. Напишіть повідомлення і поясніть, чому ви підписали цю петицію, тому що люди будуть більше хотіти підписати її, якщо вони зрозуміють, чому важлива ця тема.
    2. Копіюйте і вставте веб-адресу петиції у повідомлення.
    3. Send the message using email, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram and LinkedIn.