Громадські діячі Волині щодо функцій Громадської ради при СБУ

ЗАЯВА

громадських діячів Волинської області щодо створення Громадської ради при Управлінні СБУ у Волинській області 22.02.2014

Ми, громадські діячі, представники громадських організацій Волинської області, обурені тими функціями, які взяла на себе новостворена Громадська рада при управлінні СБУ у Волинській області, а саме – «здійснення люстрації та очищення органів влади від чиновників, які допускали протиправні дії».

Вважаємо, що державний орган, який не попередив узурпацію влади в Україні та не забезпечив безпеку своїх громадян, не може здійснювати такі функції.

Ми переконані, що окремі члени цієї Громадської ради не лише не заслуговують на членство в ній, а й самі підлягають люстрації. Від процесу люстрації уберігаються також представники самого Управління Служби безпеки України. Тому ця Громадська рада, як і ради при інших органах державної влади, не можуть виконувати функції люстрації.

Ми підтримуємо лише ініціативи щодо люстрації, що будуть здійснюватися громадянами та організаціями, які є неупередженими, не залежать від органів влади та мають суспільний авторитет.

Прийнято 23 лютого 2014 р. у місті Луцьку

 

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист із посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Будь ласка, зауважте, що ви не можете підтвердити свій підпис, відповівши на це повідомлення.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook