Громадські діячі Волині щодо функцій Громадської ради при СБУ

ЗАЯВА

громадських діячів Волинської області щодо створення Громадської ради при Управлінні СБУ у Волинській області 22.02.2014

Ми, громадські діячі, представники громадських організацій Волинської області, обурені тими функціями, які взяла на себе новостворена Громадська рада при управлінні СБУ у Волинській області, а саме – «здійснення люстрації та очищення органів влади від чиновників, які допускали протиправні дії».

Вважаємо, що державний орган, який не попередив узурпацію влади в Україні та не забезпечив безпеку своїх громадян, не може здійснювати такі функції.

Ми переконані, що окремі члени цієї Громадської ради не лише не заслуговують на членство в ній, а й самі підлягають люстрації. Від процесу люстрації уберігаються також представники самого Управління Служби безпеки України. Тому ця Громадська рада, як і ради при інших органах державної влади, не можуть виконувати функції люстрації.

Ми підтримуємо лише ініціативи щодо люстрації, що будуть здійснюватися громадянами та організаціями, які є неупередженими, не залежать від органів влади та мають суспільний авторитет.

Прийнято 23 лютого 2014 р. у місті Луцьку

 

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.

Ви отримаєте лист з посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions247.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...

Facebook